İspanya Uzun Dönem ESC Gönüllülük Projesi


198
198 points

İspanya Uzun Dönem ESC Gönüllülük Projesi

İspanya Uzun Dönem ESC Gönüllülük Projesi

Brot del Sud – Sosyal Girişim şirketinin faaliyetleri şu şekildedir: Gönüllüler, kırsal kesimde doğrudan çiftçilerle ve gençlerle bir araya gelerek çalışacaklardır. Bu kapsamda, haftada üç gün boyunca yetiştirme, sulama, sebze toplama ve ekotarım ile ilgili işlere katılacaklardır. Bu işler arasında kompost hazırlama, elde karides yetiştirme gibi ekotarım uygulamaları da yer almaktadır.

Ayrıca, European Solidarity Corps (ESC) programının tanıtımını yapmak amacıyla gönüllüler, okullardaki toplantılara katılacaklardır. Bu bağlamda, PowerPoint sunumları hazırlayıp sunacak olan gönüllüler, gençleri zamanında bilgilendirmeye yardımcı olacak ve deneyimlerini yaşıtlarına aktaracaklardır.

Tamamlayıcı etkinlikler çerçevesinde, aynı dönemde ev sahipliği yapılan diğer gönüllülerle birlikte, ev sahibi kuruluşun gönüllülük değerlerini okullarda ve gençlik kuruluşlarında teşvik etmek üzere bir performans oluşturulacaktır.

Proje kapsamında, program kuralları doğrultusunda seçilen gönüllülere konaklama, yeme/içme, yerel ulaşım, uluslararası ulaşım, cep harçlığı ve sigorta masrafları karşılanacaktır. Detaylı bilgileri içeren infopack, seçilen gönüllülerle paylaşılacaktır.

Not: Sadece seçilen kişilerle iletişime geçilecek olup başvuruların İngilizce CV ve Motivasyon Mektubu’nun sitoded25@gmail.com adresine gönderilmesi gerekmektedir.

İspanya Uzun Dönem ESC Gönüllülük Projesi

Yurtdışında Uygun Fiyatlı İnternet Uygulaması için tıklayınız ( 3 Dolar İndirim Çeki İçerir )

İnstagram grubumuza üye olmak ve anlık bildirim almak için tıklayınız

İnstagram Hesabımızı Takip Etmek Projelerden Haberdar Olmak İçin Tıklayınız

Erasmus+ Projeleri İçin Tıklayınız


Like it? Share with your friends!

198
198 points

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
1
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
3
omg
win win
0
win
AyberkOguzz

AyberkOguzz

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir