İspanya 11 Ay ESC Projesi

İspanya 11 Ay ESC Projesi


179
179 points

İspanya 11 Ay ESC Projesi

İspanya 11 Ay ESC Projesi

Proje: ARENAS DE SAN PEDRO’DA ESC GÖNÜLLÜLÜĞÜ – İSPANYA KIRSAL BÖLGESİ

Proje Konumu: Arenas de San Pedro, Spain

Proje Tarihi: 01/09/2024 – 30/06/2025

Son Başvuru Tarihi: 15/04/2024

Proje Sayfası: https://youth.europa.eu/solidarity/placement/38782_en

FAALİYET TANIMI

Kuruluşumuz gençler arasında aktif vatandaşlığı teşvik etmeye, sosyo-politik konulara bilinçli ve eleştirel bir yaklaşımı teşvik etmeye kendini adamıştır. Gençlik girişimlerini aktif olarak teşvik ediyoruz ve gelecek nesillerin eğitimini geliştirmeye çalışıyoruz. Kolektif olarak, büyüklükleri ne olursa olsun, hem Avrupa içinde hem de ötesinde topluluklarımızda olumlu bir değişim yaratabileceğimize kesinlikle inanıyoruz. Avrupa Birliği’nin mesajını yaymayı ve herkes için fırsatlarla dolu bir dünya yaratmayı hedefliyoruz. Genç beyinlerin fark yaratmaya teşvik edildiği ve çeşitli etkinliklerin farklı ilgi alanlarına ve yaş gruplarına hitap ettiği canlı ve katılımcı bir topluluk oluşturmak için bize katılın.

KONAKLAMA, YEMEK VE ULAŞIM DÜZENLEMELERİ

Bu fırsat, İspanyol bir ev sahibi aile ile ilk ay için benzersiz bir kültürel deneyim sunarak yerel gelenekler hakkında bilgi sağlar ve gönüllülük sırasında destek sağlar. Sonraki 9 ay, yerel mağazaların ve bir süpermarketin yakınında, bireysel olanaklara sahip ortak bir dairede yaşamayı içeriyor. Seyahat masrafları bir limite kadar karşılanır ve AJS, kamu hizmetleri de dahil olmak üzere aylık sabit masrafları karşılar. Katılımcılara cep harçlığı ve yemek için aylık 360€ harçlık verilmektedir.

FAALİYET SIRASINDA EĞİTİM

Haftada 2 saat ücretsiz İspanyolca dersleri; genel olarak bu program, tatmin edici bir deneyim için kültürel etkileşimi, finansal desteği ve dil öğrenimini birleştirir. Herhangi bir özel ihtiyaç için AJS ile görüşülebilir.

KATILIMCI PROFİLİ

Aradığımız kişiler: – İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ: İngilizce öğretmenliği deneyimi bir artıdır. İngilizce belgeler oluşturma konusunda uzman – GENÇ ÇALIŞAN: Çocuklar ve gençler konusunda tutkulu. Eğitim oluşturma deneyimi – SOSYAL MEDYA SORUMLUSU: Fotoğraf, video ve ses düzenleme becerileri. Meta Business Suite, Instagram, YouTube, Facebook’ta yetkin – DANS ÖĞRETMENİ: Küçük çocuklara meraklı, temel düzeyde İspanyolca, görsellerde yetenekli, kırsala açık. -BAĞIMSIZ, BİRLİKTE OLMASI KOLAY VE SORUMLU BİR KİŞİ. TAKIM ÇALIŞMASI – İYİ İLETİŞİM VE ORGANİZASYON BECERİLERİ – GİRİŞİMCİLİK – ESNEKLİK.

İspanya 11 Ay ESC Projesi

WhatsApp duyuru kanalımıza üye olmak için tıklayın

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Fuarı Davetiyesi için tıklayın

Yurtdışında Uygun Fiyatlı İnternet Uygulaması için tıklayınız ( 3 Dolar İndirim Çeki İçerir )

İnstagram grubumuza üye olmak ve anlık bildirim almak için tıklayınız

Erasmus+ Projeleri İçin Tıklayınız


Like it? Share with your friends!

179
179 points

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
AyberkOguzz

AyberkOguzz

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir