Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Fuarı


188
3 shares, 188 points

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Fuarı

Hayalinizdeki Yurtdışı Eğitimini Keşfedin!

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Fuarı, Yurtdışında eğitim yurtdışında üniversite ve dil kursları için aradığınız her şey bu fuarda olacak

ÜCRETSİZ DAVETİYENİZİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Akare, yurtdışı eğitimi ile ilgili her sorunuza cevap bulabileceğiniz, “Türkiye’nin En Kapsamlı Yurtdışı Eğitim Fuarı”na ev sahipliği yapıyor.

Sizleri, İngiltere, Amerika, Finlandiya, Danimarka, İrlanda, İtalya, Almanya, Fransa, Avustralya, Kanada, Hong Kong ve daha birçok ülkeden gelen 100’ün üzerinde kurumun katılacağı fuarlarımıza davet ediyoruz.

ÜCRETSİZ KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

FUAR TARİHLERİMİZ

16 – 17 MART 2024 İstanbul Kongre Merkezi ( ICC )
18 MART 2024 İstanbul Dedeman Bostancı Otel,
20 MART 2024 Ankara Sheraton Otel
22 MART 2024 İzmir Ege Palas Business Otel

Fuarlarımızda katılımcılar ÜCRETSİZ olarak okul temsilcileriyle görüşme, eğitim seminerlerine katılma, burs imkanları ve çeşitli hediyeler kazanma şansını yakalayacaktır.

ÜCRETSİZ KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

1 EURO + VERGİLER KAMPANYASI İÇİN TIKLAYINIZ !

Merhaba! Yurtdışında üniversite eğitimi veya dil okulu arayışınızda sizlere rehber olacak bu eğitim fuarına hoş geldiniz. Burada, ‘yurtdışı eğitim’, ‘uluslararası üniversiteler’, ‘dil okulları’, ‘burs imkanları’, ‘öğrenci vizesi’, ‘uluslararası öğrenci hayatı’, ‘kampüs yaşamı’, ‘kültürel değişim’, ‘akademik başarı’ ve ‘kariyer fırsatları’ gibi konularda yapacağınız aramaların tüm cevaplarını bulabileceksiniz.

ÜCRETSİZ YURTDIŞI EĞİTİM FUARI KAYITLARI DEVAM EDİYOR !

FUARA KATILANLARA DEV HEDİYELER !

Hediyeler;

Yurtdışında dil eğitimi ve konaklama hediyesi !

İngiltere’de konaklama hediyesi !

Toefl Sınav hediyesi !

Ielts sınavı hediyesi !

BU DEV FUARA HEMEN KAYDOLUN VE FUAR GÜNÜ FUARA KATILIN !

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ !

✈️ Uluslararası Üniversitelerle Tanışın! Bu fuarda, dünyanın dört bir yanındaki prestijli üniversitelerle doğrudan iletişime geçme fırsatı bulacaksınız. Akademik programlar, burs olanakları ve kampüs yaşamı hakkında detaylı bilgiler edinin.

📚 Dil Okulları ve Kursları Yurtdışında İngilizce, Fransızca, İspanyolca gibi dillerde eğitim alabileceğiniz dil okulları hakkında bilgi alabilir, dil yeterliliğinizi artırarak uluslararası bir kariyere adım atabilirsiniz.

💼 Kariyer ve Ağ Kurma Fırsatları Bu fuar, mezuniyet sonrası kariyer olanakları ve uluslararası ağ kurma fırsatları hakkında da size bilgi sunacak. Mezunlar ve sektör profesyonelleri ile tanışarak deneyimlerini dinleyin.

🌐 Kültürel Değişim ve Öğrenci Deneyimleri Farklı kültürleri keşfedin ve uluslararası öğrencilerin gerçek deneyimlerini dinleyin. Öğrenci vizesi ve yerleşim süreçleri hakkında ipuçları edinin.

ÜCRETSİZ KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Fuarı

Yurtdışında Uygun Fiyatlı İnternet Uygulaması için tıklayınız ( 3 Dolar İndirim Çeki İçerir )

İnstagram grubumuza üye olmak ve anlık bildirim almak için tıklayınız

İnstagram Hesabımızı Takip Etmek Projelerden Haberdar Olmak İçin Tıklayınız

Erasmus+ Projeleri İçin Tıklayınız


Like it? Share with your friends!

188
3 shares, 188 points

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
1
fail
fun fun
2
fun
geeky geeky
1
geeky
love love
0
love
lol lol
4
lol
omg omg
0
omg
win win
1
win
AyberkOguzz

AyberkOguzz

3 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Abi bi sorum daha olacakti bu yurtdışı eğitim fuarları tamamen ücretlimi? Yani diyelimki ben İstanbul kongre merkezi seçtim oraya gidiş,dönüş , orada kalacağımiz yeri bizmi ayarlıyip ödüyoruz yoksa onalarmi bunlarin hepsini ayarlıyip ödüyor?

    1. nesli selam bu söylediğini asla anlamadım neden böyle olsun neden fuara giden kişilerin masrafları karşılansın ki ? eğer benim söylediğim herhangi bir şeyden dolayı böyle anlaşıldıysa lütfen bana iletir misin ?

      1. Yok abi sen söylemedin teşekkürler verdiğin bilgiler için. Ama ben hala yaşima uygun bir program bulamadım 16 yaşındayım yurtdışı deneyimi yapmak istiyorum. Ama bu gösterilen programlarin yaş aralıkları hakkında bilgi vermiyor . Bu konuda açığa kavuşsa çok iyi olurdu . Teşekkürler tekrardan