Yurtdışı Seyahatinizde Gerekli Uygulamalar


197
197 points
Yurtdışı Seyahatinizde Gerekli Uygulamalar

Yurtdışı Seyahatinizde Gerekli Uygulamalar

AirAlo

Yurt dışı seyahat planınız var ama internet kullanımı konusunda ne yapacağınızı bilmiyorsanız sizin için harika bir önerimiz var: Airalo Elektronik Sim Kart uygulaması. Artık yurt dışında seyahat ederken sim kart almanıza gerek yok. Airalo ile yüksek fiyatlar ödemeden, hızlı ve kolay bir şekilde internete bağlanabilirsiniz.

Airalo, 100’den fazla ülkede internet erişimi sunan bir uygulamadır. Uygulamayı kullanarak hızlı bir şekilde internet erişim paketleri satın alabilirsiniz. Airalo, önceden ödeme yapmanız gerektiği için sürpriz faturalarla karşılaşmanızın önüne geçer. Ayrıca uygulamanın kullanımı son derece basittir ve dünyanın herhangi bir yerinde internet erişimine sahip olmanızı sağlar.

AirAlo İndirim kodu kazanmak ve detaylı bilgi için tıklayınız

Herkese merhaba! Yurt dışında seyahat ederken çaresiz kaldığımız hızlıca çözmemiz gereken sorunlarımız ve ihtiyaçlarımız olabiliyor. Bugün size seyahat ederken işe yarayacak birbirinden kullanışlı uygulamaları anlatacağım.

WiFi Map

Seyahat ederken özellikle hiç bilmediğiniz bir yerde kimse internetsiz kalmak istemez. Bu uygulama dünya genelinde haritadan size ücretsiz ya da wifi şifreleri paylaşılmış noktaları gösteriyor. Siz de bu sayede hem internetinizden hem zamanınızdan tasarruf edip keyifle gezmeye devam ediyorsunuz.

Yelp

Bu uygulamanın içeriğini üreticiler değil kullanıcılar oluşturuyor. Biz kötü enerjiyi çağırmayalım ama oldu ki hastane ihtiyacınızdan güzellik merkezlerine kadar birçok işletmenin puanlarını , yorumlarını görebilirsiniz. Hizmet kalitesi, fiyatları, müşterinin deneyimleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Trip Advisor

Çok popüler ve yararlı bir seyahat uygulamasıdır. Kullanıcılar, TripAdvisor üzerinde oteller, restoranlar, uçuşlar, tatil kiralama seçenekleri, turistik mekanlar ve daha birçok seyahat hizmeti hakkında yorumlar ve değerlendirmeler yapabilirler. TripAdvisor aynı zamanda kullanıcılara gezginlere özel değerli bilgiler, rehberler ve seyahat ipuçları da sunar.

Airbnb

Kalabalık arkadaş grubuyla gideceğim aynı yerde vakit geçirmek istiyoruz ya da oteller bana göre değil ev ortamı istiyorum diyenler için harika bir seçenek. İnternet sitesinden nereye gideceğinizi ve tarihleri yazdığınızda direkt konaklamaya sunulmuş evler karşınıza çıkıyor. Yorumlar sayesinde bilgi sahibi olabilir ev sahibiyle direkt iletişime geçip rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Couchsurfing
Seyahat ederken cebimizi de düşünmek zorundayız özellikle kur bu haldeyken. Bu yüzden size harika bir uygulama önerisiyle geldim hem daha uygun bütçeyle konaklama olanağına sahip olma hem de yerel halkla tanışıp onlarla kültürel alışveriş yapma şansı sunan bir uygulama.
Couchsurfing, gezginlerin ve seyahat etmek isteyenlerin yerel ev sahiplerinin evlerinde ücretsiz veya düşük maliyetli konaklama sağladığı bir sosyal paylaşım platformudur. Bu platformda, seyahat edenler, gezdikleri şehirlerdeki yerel ev sahipleriyle iletişime geçerek onların evlerinde konaklama imkanı bulurlar.

Umarım bu uygulamalar sayesinde harika bir gezi deneyimlersiniz.

SEYAHAT TUTKUNLARI İÇİN UYGULAMALAR

Yurtdışında Uygun Fiyatlı İnternet Uygulaması için tıklayınız ( 3 Dolar İndirim Çeki İçerir )

İnstagram Hesabımızı Takip Etmek Projelerden Haberdar Olmak İçin Tıklayınız

Erasmus+ Projeleri İçin Tıklayınız

WhatsApp grubumuza üye olmak ve anlık bildirim almak için tıklayınız


Like it? Share with your friends!

197
197 points

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
1
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Sümeyra Kuseyri

Sümeyra Kuseyri

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir