Yurt Dışından Hediye Olarak Ne Alabilirim?


197
1 share, 197 points
Yurt Dışından Hediye Olarak Ne Alabilirim?

Yurt Dışından Hediye Olarak Ne Alabilirim?

Kampanyayı yakaladınız.. Rotanızı oluşturdunuz.. Gezdiniz, gördünüz geleceksiniz ki aklınıza sevdikleriniz geldi. Hediyelik bir şeyler götürmek istiyorsunuz ama magnetlere de eliniz bir türlü gitmiyorsa “Yurtdışıbileti” ekibi olarak sizi bu sıkıntıdan kurtarmaya geldik! İşte sevdiklerinizin yüzünü güldürecek önerilerimiz!

1.Çikolata

  • Hepimiz 2 paket Toffiee için sevmediğimiz Almancı akrabaların yüzüne gülmüşüzdür 🙂 Tatlı yiyip tatlı tatlı konuşmanızı sağlayan bu önerimiz en risksiz hediyelik olabilir. “Zaten oraların Nutellası bile farklı ya hu!

2.Bota (Deri Şarap Kesesi)

  • Özellikle İspanyol kültüründe önemli bir yer edinmiş bu hediyeliği gezdiğiniz bütün ülkelerde rahatlıkla bulabilirsiniz. Şarap kesesi olarak satılıyor olsa da içine farklı meşrubatlar da koyabilirsiniz. Keseyi sıkarak içindeki sıvının küçük bir delikten fışkırması en afili bardakları bile sollar diyebiliriz.

3.Porselenler

  • Hediyelik olarak biraz tuzlu fiyatlara sahipler ancak değer mi derseniz, evet özgün bir ürün arıyorsanız değer. Zaten anneannelerimizden kalma porselen kutsama geni hepimize biraz biraz aktarılmıştır diye düşünüyorum. Bu hediyeliğin vitrinde konsolda kıyıda köşede tüm dikkati üstüne çekeceğine eminiz!

4. Çay Ve Kahve Ürünleri

  • Gittiğiniz her ülkenin mutlaka kendine has kahvesi ya da çayı bulunuyor. Temin edebilme kolaylığı sayesinde bu önerimiz çok işinize yarayabilir. Türk kahvesine biraz mola!

5. Marionette-Kukla

  • Bana Prag’dan çok sevdiğim bir arkadaşım tarafından getirilmişti bu hediye görünce çok mutlu olmuştum.. Kuklalar Pinokyo, Charlie Chaplin gibi tanınmış simaların bir replikası olabileceği gibi melek, şeytan, prenses gibi masal kahramanları da olabilir.

6.Değerli Taşlar

  • Enerji meselelerine inanıyorsanız sevdiklerinize değerli taşlar götürebilirsiniz. Acı ve üzüntüyü hafifleteni vaar, şans getireni vaar.. Bu hediyeliği tercih etmeyecek olsanız bile denk geldiğinizde satıcılarıyla sohbet etmenizi öneririm sonrasında kendinizi ödeme yaparken bulacağınıza da eminim 🙂

Tabii ki hazır giyim ürünleri, aksesuarları.. da tercih edebilirsiniz. Ama ben her zaman bir parfüme göre gölgesini vurmaya çalışan hareketli RedKit biblosunun daha mutlu edeceğine inananlardanım. Tercih sizin!

Yurt Dışından Hediye Olarak Ne Alabilirim?

İnstagram Hesabımızı Takip Etmek Projelerden Haberdar Olmak İçin Tıklayınız

Erasmus+ Projeleri İçin Tıklayınız

WhatsApp grubumuza üye olmak ve anlık bildirim almak için tıklayınız

Seyahatlerinizde kendinize ve sevdiklerinize kültürel dokunuşlar taşıyan hediyeler almayı düşünüyorsanız, geleneksel el yapımı ürünler ideal seçenekler olabilir. Yurtdışından alınacak hediyeler arasında her ülkenin kendine özgü sanat eserleri, yerel lezzetler ve özgün tasarım ürünler yer alabilir. Kültürel hediye fikirleri arasında öne çıkanlar; el yapımı seramikler, geleneksel kıyafetler ve yerel müzik aletleri olabilir. Ayrıca, popüler turistik hediyeler olarak düşünülebilecek magnet, anahtarlık gibi küçük ama anlamlı objeler de seyahat anılarınızı taze tutabilir.


Like it? Share with your friends!

197
1 share, 197 points

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
1
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
3
love
lol lol
1
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Zülal Çoban

Zülal Çoban

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir