Yurt Dışı Gezilerinizde İşinizi Kolaylaştıracak 5 Mobil Uygulama


223
1 share, 223 points
Yurt Dışı Gezilerinizde İşinizi Kolaylaştıracak 5 Mobil Uygulama

Yurt Dışı Gezilerinizde İşinizi Kolaylaştıracak 5 Mobil Uygulama

“Yurtdışıbileti” ekibi olarak yeri geldi rotalarınıza el attık yeri geldi bütçenizi rahatlattık. Sıra şimdi telefonunuzda! Bu içeriğin ilk defa yurt dışına çıkacak olan yoldaşlarımızın fazlasıyla işine yarayacağından eminiz. Google Maps inik Google Translate’ler açıksa hadi gelin biz diğerlerinden söz edelim!

1.WiFi Map

  • Yurt dışı seyahat planınız var ama internet kullanımı konusunda ne yapacağınızı bilmiyorsanız sizin için harika bir önerimiz var diyip Air Alo‘dan bahsetmiştik.Ama tatiliniz uzun internet kullanımız hayli fazla ve bunun için bir ödeme yapmak istemiyorsanız IOS ve Android için ücretsiz olan bu uygulamayı kullanabilirsiniz.Sadece batı ülkelerinde değil Orta Doğu, Orta Asya, Afrika, Rusya ve Doğu Avrupa ülkelerinde de eksiksiz bir hizmet almanızı sağlıyor.

2.Booking.com

  • Söz etsem olmaaz söz etmesem hiç olmaz. Booking’imde booking’im.. Dünyadaki 800 binden fazla otel ve 20 milyon oda arasından en uygun seçenekleri bu uygulamayla bulabilirsiniz. Seyahatlerde şüphesiz  en çok kullanılan rezervasyon sistemidir. Dünyanın en büyük ve en iyi seyahat sitelerinden biri denilebilir. Elbet herkes bir gün booking.com’un ekmeğini yiyecek!

3.AroundMe

  • Aradığınız şey bir restoran mı yoksa bir benzin istasyonu mu? İnanın onun için hiç fark etmez. Her neyi arıyorsanız yakınınızda şıp diye bulabilecek bir uygulama. Ama yine de maceraperest takipçilerimiz Annapurna dağında yiyecek iki lokma bir şey bulamadığında bize kızmasın.

4.Roomer

  • Ee, hayat. Birini üzen başkasını bari güldürsün mantalitesiyle tasarlanmış bu uygulama sizi de fazlasıyla mutlu edebilir. Roomer uygulaması ile tatillerini iptal etmek durumunda kalan kişilerden oda rezervasyonlarını çok daha ucuza devralabilirsiniz.

5.Local Eats

  • “Ya sen onu yerinde yememişsin”cilere inat Local Eats diyoruz! Gittiğiniz yerin en başarılı restoranlarını gösteren uygulamada yerli yemekler de anlatılıyor. Yurt dışı ülkelerinin ve hatta şehirlerinin en beğenilen yemeklerine de uygulama içerisinde yer veriliyor. Siz de gezinizde o yöreye ait özel lezzetleri tatmak istiyorsanız Local Eats tam da sizin için tasarlanmış!
  1. Air Alo

Free Wifi için metro durağıdır kafedir kovalamaktan bi hal olanlara gelsin bu caanım uygulamamız. Yurt dışında seyahat ederken sim kart almanıza gerek bırakmayan Air Alo yüksek fiyatlar ödemeden, hızlı ve kolay bir şekilde internete bağlanmanızı sağlıyor. Üstelik uygulama kolaylığı ve sunduğu imkanlarla bizim uzun zamandır favorimiz!

40 Liraya YurtDışı sim kart alıp internete bağlanabilmek için tıklayınız

Yurt Dışı Gezilerinizde İşinizi Kolaylaştıracak 5 Mobil Uygulama

İnstagram Hesabımızı Takip Etmek Projelerden Haberdar Olmak İçin Tıklayınız

Erasmus+ Projeleri İçin Tıklayınız

WhatsApp grubumuza üye olmak ve anlık bildirim almak için tıklayınız


Like it? Share with your friends!

223
1 share, 223 points

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Zülal Çoban

Zülal Çoban

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir