Yücel Kültür Vakfı Yabancı Dil Bursu


193
193 points

Yücel Kültür Vakfı Yabancı Dil Bursu

Yücel Kültür Vakfı Yabancı Dil Bursu

Burs Başvuru Koşulları

Yücel Kültür Vakfı Yabancı Dil Bursu, Vakıf ile Yabancı Dil Okulları arasındaki ortaklık sayesinde yabancı dil bursu almaya hak kazanan öğrencilerin kurs ücretlerinin bir kısmının karşılanacağı burs programıdır.

YKV Yabancı Dil Bursu alabilmek için üniversite öğrencisi olmanıza gerek yoktur. 18 – 26 yaşları arasındaki tüm gençler burs başvurusunda bulunabilir. Dil bursu her bir kur için (A1,A2,B1,B2,C1,C2) ayrı ayrı 500TL’dir. Bu bedel her dönemin bitiminde doğrudan dil eğitimi veren kuruma fatura karşılığında ödenir.

Vakıf ile Yabancı Dil Okulları arasındaki ortaklık sayesinde yabancı dil bursu almaya hak kazanan öğrencilerin kurs ücretlerinin bir kısmını vakıf, geriye kalan kısmını ise bursiyer ödüyor. Başarılı olunan her seviyenin ardından alacağınız yeni seviyede vakıf sizi desteklemeye devam ediyor.

KYK Bursu Alanlar Başvurabilir mi?

Evet.

Burs Başvurusu için Son Tarih

Burs başvuruları yıl boyunca devam edecektir.

Yücel Kültür Vakfı Yabancı Dil Bursu Nasıl Başvurulur?

Burs başvurularıonline burs başvurusu ile gerçekleşmektedir.

Başvuru için TIKLAYINIZ

İnstagram Hesabımızı Takip Etmek Projelerden Haberdar Olmak İçin Tıklayınız

Erasmus+ Projeleri İçin Tıklayınız

Projelerden anında haberdar olmak için Telegram Hesabımız

Yücel Kültür Vakfı,1969 yılından beri gençler arasında ayırım yapmaksızın, 16-33 yaş grubu arasındaki istekli gençlere kendilerini geliştirmeleri için olanaklar sunuyor.

Gençlerin çağın teknoloji ve imkanlarını kullanarak öncelikle kendilerini ve yeteneklerini geliştirmelerini, ülke ve insanlığa yararlı bireyler olmalarını sağlamayı, dünya gençlerini bir araya getirerek sosyal ve kültürel faaliyetlerde bulunarak diğer kültürler ile olan iletişimlerini de güçlendirmek ve sosyal gelişimlerini sağlamayı amaçlıyor. Bireysel ve proje bazlı burslar, Avrupa Birliği Gönüllü Hizmetleri projeleri, kültürler arası gençlik değişim programları, yabancı dil, sinema, tiyatro, konser gibi sanatsal ve kültürel faaliyetler; dağcılık, yelken, kayak gibi spor faaliyetleri; fotoğrafçılık, çevre gezileri, müzeler, sergiler, konserler gibi kültürel aktiviteler; yerel ve uluslararası proje ve etkinlikleri yürütüyor ve gençlerden gelecek yeni proje ve etkinlik fikirlerine maddi ve sosyal destekler sağlıyor.


Like it? Share with your friends!

193
193 points

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
AyberkOguzz

AyberkOguzz

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir