Slovenya Erasmus+ Projesi BORDO PASAPORT


192
192 points

Slovenya. Erasmus+ Nedir ? Erasmus+, Avrupa Birliği tarafından 2014 yılında başlatılan bir eğitim, öğrenim ve gençlik değişim programıdır. Program, gençler, öğrenciler, eğitim ve öğretim personeli, genç yetişkinler ve kurumlar arasında Avrupa Birliği ülkeleri ve diğer ülkeler arasında mobilite sağlar.

Erasmus+ programı, öğrenim değişimleri, eğitim ve öğretim personeli değişimleri, genç yetişkinler programları, kurumlar arası işbirliği projeleri ve spor programları gibi birçok farklı seçenek sunmaktadır.

Bordo pasaportlu adaylara öncelik verilecektir. 🧡🚀

Proje Adı: CULTURAL EXPERIENCE
Proje yeri: Gornja Radgona, Slovenya
Proje Tarihi: 20-29 Mart 2023
Proje Türü: YouthExchange – Gençlik Değişimi
*Konaklama, Vize ve Ulaşım masrafları proje kapsamında karşılanacaktır.

*Yeşil Pasaportlu adaylar başvurabilir. Acil katılımcı gereksinimi durumunda yeşil pasaportlu adaylardan seçilecektir. 💫🧡

Başvurmak için tıklayın

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfVWewPPAN220AOdi6caNSyWoMjqaoabuKavw_Q2VT9jLz6eQ/viewform?pli=1

Son başvuru tarihi: 10 Şubat 2023

Diğer Erasmus+ Fırsatları İçin Tıklayın

Erasmus+ programı katılımcılarının ülkelerinde yaşayan ve çalışan insanlarla etkileşim içinde olmalarını sağlar. Bu, katılımcıların dil becerilerini geliştirmelerine ve öğrenmelerine olanak tanır.

Erasmus+ programı katılımcılarını farklı ülkelerdeki kültürler, eğitim sistemleri ve yaşam tarzları hakkında bilgi edinmelerine olanak tanır. Bu, katılımcıların kendilerini daha iyi tanımalarını ve kültürler arasında anlayış ve tolerans geliştirmelerini sağlar.

Erasmus+ programı katılımcılarına çalışma veya gönüllülük yaparak profesyonel deneyim kazanma fırsatı sunar. Bu, katılımcıların kariyer fırsatlarını genişletmelerine ve çalışma hayatına hazır olmalarına yardımcı olur.

Erasmus+ programı katılımcılarının Avrupa Birliği ülkeleri ve diğer ülkelerdeki insanlarla tanışmalarını ve sosyal ağlarını genişletmelerini sağlar. Bu, katılımcıların gelecekteki iş veya çalışma fırsatları için önemli bir araç olarak kullanabilecekleri bir dizi iletişim ve işbirliği ilişkileri oluşmasına olanak tanır.

Erasmus+ programı kurumlar arasındaki işbirliğini teşvik etmekte ve eğitim sistemlerinin modernleştirilmesini kolaylaştırmaktadır.


Like it? Share with your friends!

192
192 points

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
1
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
AyberkOguzz

AyberkOguzz

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir