Slovenya 14 Hafta Gönüllülük Projesi


192
192 points

Slovenya 14 Hafta Gönüllülük Projesi

Slovenya 14 Hafta Gönüllülük Projesi
Bled with lake, island, castle and mountains in background, Slovenia, Europe

Görevleriniz:

Bu heyecan verici projede, LGBTIQ+ konferansının başarılı bir şekilde düzenlenmesine katkıda bulunacak ve konferans katılımcılarının deneyimini unutulmaz kılacak önemli görevler üstleneceksiniz.

  • Tüm katılımcılar için Bilgi Masası’ndan sorumlu olacak ve onları konferans programı, mekanlar, yerel etkinlikler ve çevre hakkında gerekli bilgilerle yönlendireceksiniz.
  • Konferansın düzgün bir şekilde ilerlemesi için alanları ayarlamak ve teknik destek sağlamak, mikrofonları hazır hale getirerek konferansa katkıda bulunacaksınız.
  • Konferans salonunun ve sergilerin kurulumuna destek vermek gibi mekan düzenlemelerine yardımcı olacaksınız.
  • Katılımcılara Ljubljana’nın LGBTIQ+ turlarını düzenleyecek ve onları diğer yerel etkinliklere yönlendireceksiniz.

Şu Fırsatları Elde Edeceksiniz

Projelerden kabul alma taktikleri videomuzu izlemek için tıklayınız

Bu projede yer alarak, ILGA Konferansı panellerine ve çalıştaylarına lojistik destek sağlayacak ve Avrupa ve Orta Asya’dan LGBTIQ+ aktivistleriyle iletişim ağını geliştireceksiniz. LGBTIQ+ konularına ilgi duyan bir gönüllü olarak, LGBTIQ+ Ljubljana’yı daha yakından deneyimleyecek ve önemli deneyimler kazanacaksınız.

Konaklama, Yemek ve Ulaşım Düzenlemeleri

ESC mali kurallarına göre, bulunduğunuz yerden Ljubljana’ya dönüş biletlerinizin ulaşım maliyeti geri ödenecektir. 16-30 Ekim 2023 tarihleri arasında Ljubljana’da paylaşımlı odalarda konaklama sağlanacaktır.

Ayrıca, şehir içi toplu taşıma ve gönüllülük projesinin uygulanmasından kaynaklanan diğer masraflar gibi yerel masraflar karşılanacak. Günlük harçlık olarak 5 EUR, toplamda 75 EUR, yemek masrafları için ise 100 EUR tazminat sağlanacaktır. Ayrıca, bazı yiyecekler ayni olarak temin edilecektir.

Faaliyet Sırasında Eğitim:

ILGA personeli tarafından zorunlu bir konferans öncesi eğitim ve konferans kapanışından sonra bir değerlendirme toplantısına katılacaksınız. Ayrıca, LGBTIQ+ turlarına özel eğitimlere katılacak ve test turlarına dahil olacaksınız. ESC eğitimine katılım için 17 Ekim 2023’te zorunlu bir varış gerçekleştirilecektir.

Katılımcı Profili:

18 ila 30 yaş arasında olan ve LGBTIQ+ AB veya İzlanda, Kuzey Makedonya, Lichtenstein ve Türkiye’de ikamet eden bireyler arıyoruz. İyi derecede İngilizce (minimum B2 seviyesi) bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. Ayrıca, uluslararası seyahat ve yeni ortamlara uyum sağlama deneyimlerine sahip olmanız tercih edilir. Büyük ölçekli etkinliklere katılma konusunda önceden deneyiminiz varsa, birkaç yüz katılımcıdan oluşan bir gruba destek verebilme yeteneğiniz düşünülecektir. LGBTIQ+ konularına ilgi ve motivasyonunuzun yüksek olması aranmaktadır.

Başvuru için tıklayınız

Slovenya 14 Hafta Gönüllülük Projesi

Yurtdışında Uygun Fiyatlı İnternet Uygulaması için tıklayınız ( 3 Dolar İndirim Çeki İçerir )

İnstagram Hesabımızı Takip Etmek Projelerden Haberdar Olmak İçin Tıklayınız

Erasmus+ Projeleri İçin Tıklayınız

WhatsApp grubumuza üye olmak ve anlık bildirim almak için tıklayınız


Like it? Share with your friends!

192
192 points

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
AyberkOguzz

AyberkOguzz

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir