Slovakya TRNAVA Erasmus+ Gençlik Değişimi


196
196 points

Slovakya TRNAVA Erasmus+ Gençlik Değişimi

MAGEND kanatlarını Slovakya’ya açıyor! 🎊🇸🇰

Batı Slovakya’nın “Küçük Roma” olarak anılan şehri Trnava’da sürdürülebilir bir gelecek için gerekli olan becerileri öğrenmek istiyorsanız Magend bu hayalinizi gerçekleştirmek için yanınızda! 🍀

9-16 Mayıs 2023 tarihlerinde Trnava, Slovakya’da düzenlenecek “Green Skills for Future” adlı Erasmus+ Gençlik Değişimi projemize katılımcı arıyoruz! 🇸🇰

🔍 Proje konusu:
“Green Skills” sürdürülebilir ve kaynakları verimli kullanan bir toplumda yaşamak, geliştirmek ve desteklemek için gereken bilgi, yetenek, değer ve tutumlardır.

Çevre için daha sürdürülebilir üretim ve tüketim biçimlerine geçiş ihtiyacının zorunlu hale geldiği çağımızda, gençlerin bireysel ve toplumsal hayatlarında sürdürülebilirlik konusunda bilinçli olmaları beklenmekte. Dolayısıyla bu projedeki amacımız gençlerin yeni beceriler kazanmasını sağlayarak Birleşmiş Milletler tarafından 2030 sonuna kadar ulaşılması hedeflenen “Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları”nda yer alan Hedef 9 ve Hedef 10’un hayata geçirilmesine destek olmak.

Slovakya TRNAVA Erasmus+ Gençlik Değişimi

🎯 Proje başvuruları 18-30 yaş kişilere açıktır, grup liderler için yaş sınırlaması yoktur (+18). Proje kapsamında katılımcılarımızın yemek, konaklama, ulaşım ve vize masrafları karşılanacaktır.

⏰ Son başvuru tarihi: 01.02.2023

Slovakya TRNAVA Erasmus+ Gençlik Değişimi

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

DİĞER ERASMUS+ PROJELERİ

  1. Dil becerileri: Erasmus+ programı katılımcılarının ülkelerinde yaşayan ve çalışan insanlarla etkileşim içinde olmalarını sağlar. Bu, katılımcıların dil becerilerini geliştirmelerine ve öğrenmelerine olanak tanır.
  2. Kültürel deneyim: Erasmus+ programı katılımcılarını farklı ülkelerdeki kültürler, eğitim sistemleri ve yaşam tarzları hakkında bilgi edinmelerine olanak tanır. Bu, katılımcıların kendilerini daha iyi tanımalarını ve kültürler arasında anlayış ve tolerans geliştirmelerini sağlar.
  3. Profesyonel deneyim: Erasmus+ programı katılımcılarına çalışma veya gönüllülük yaparak profesyonel deneyim kazanma fırsatı sunar. Bu, katılımcıların kariyer fırsatlarını genişletmelerine ve çalışma hayatına hazır olmalarına yardımcı olur.

Like it? Share with your friends!

196
196 points

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
1
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
AyberkOguzz

AyberkOguzz

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir