Slovakya 7 Gün Temmuz’da Erasmus+ Projesi


195
195 points

Slovakya 7 Gün Temmuz’da Erasmus+ Projesi

Slovakya 7 Gün Temmuz’da Erasmus+ Projesi

Proje kapsamında seyahat masrafları, konaklama ve yemek masrafları karşılanmaktadır. Projede 28 katılımcı yer alacaktır.

Başvurular Güney Kıbrıs, Gürcistan, Yunanistan, Litvanya, Romanya, Sırbistan, Slovak Cumhuriyeti, İspanya ve Türkiye’den 18 yaş ve üstü kişilerden kabul edilmektedir.

Blues, Afro-Amerikan yöresel dans koreografilerinden biri olan blues dansını, topluluk dansı metodolojisiyle birleştiren ve genç insanlarla dans hareketi terapisinin özel yaratıcı kullanımlarını içeren bir Erasmus+ projesidir.

Projede temel blues hareketlerini öğrenme, kinestetik farkındalık üzerinde çalışma, güçlü bir ritim duygusu geliştirme ve blues müziğinin ve dansının sosyal ve tarihsel önemini keşfetme gibi faaliyetler yer almaktadır.

Katılımcı profili, kendi kendine yönlendirilen ve deneyimsel öğrenme ve yaygın metodolojilere aşina olan, blues dansını keşfetmeye ve vücut hareketiyle kendini ifade etmeye ilgi duyan kişilerden oluşmaktadır. Ayrıca topluluk dansı tekniklerini kullanarak hedef grupları desteklemeye ve gençlik çalışanlarıyla işbirliği yapmaya istekli olanlar da projede yer alabilir.

Dikkat edilmesi gereken nokta, bu eğitim kursunun fiziksel olarak zorlu olabileceğidir, çünkü yaklaşık 3,5 saatlik fiziksel aktivite planlanmıştır.

Başvuru için tıklayınız

Slovakya 7 Gün Temmuz’da Erasmus+ Projesi

İnstagram Hesabımızı Takip Etmek Projelerden Haberdar Olmak İçin Tıklayınız

Erasmus+ Projeleri İçin Tıklayınız

WhatsApp grubumuza üye olmak ve anlık bildirim almak için tıklayınız


Like it? Share with your friends!

195
195 points

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
AyberkOguzz

AyberkOguzz

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir