Romanya Craiova 9 Günlük Erasmus+ Projesi


195
195 points

Romanya Craiova 9 Günlük Erasmus+ Projesi

Romanya Craiova 9 Günlük Erasmus+ Projesi
Evening view of the Palace of the Parliament, also known as the People’s House, the seat of the Parliament of Romania, seen from Unirii Boulevard. The building was completed in 1997 and is the third largest building in the world.

Proje, 30 kişilik bir katılımcı grubuna gelişim ve entegrasyon fırsatları sunarak siber zorbalıkla mücadele etmeyi ve sanal alanda güvenlik sağlamayı hedeflemektedir. Ayrımcılığın engellenmesi ve kapsayıcılığın teşvik edilmesi için dört yaygın yöntem kullanılacak ve katılımcılar kişisel ve profesyonel olarak gelişerek nasıl daha iyi olunacağını öğreneceklerdir.

Projenin amacı, karantina ve kapsayıcı davranışların teşvik edildiği sırada artan siber zorbalık olgusu hakkında farkındalık yaratmaktır. Projelerin hedefleri arasında bilgi artırma ve iletişim becerilerini geliştirerek siber zorbalığı durdurmak, sosyal ve duygusal eğitimi teşvik etmek ve dört yaygın eğitim yöntemini kullanmak, siber zorbalık konusuna odaklanan resmi olmayan etkinlikler aracılığıyla ekip çalışması becerilerini ve tutumlarını geliştirmek yer almaktadır.

Romanya’da 3-13 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan gençlik değişimi için 3 kız ve 1 erkek katılımcı aranmaktadır. İyi derecede İngilizce bilen ve geçerli bir vize veya yeşil pasaporta sahip olan katılımcıların başvurması beklenmektedir. Başvuruların 25 Mayıs 2023 tarihine kadar CV ve Motivasyon Mektubu ile project@gursu.bel.tr adresine gönderilmesi yeterlidir. Proje, Romanya’nın Craiova şehrinde gerçekleştirilecektir.

Romanya Craiova 9 Günlük Erasmus+ Projesi

İnstagram Hesabımızı Takip Etmek Projelerden Haberdar Olmak İçin Tıklayınız

Erasmus+ Projeleri İçin Tıklayınız

WhatsApp grubumuza üye olmak ve anlık bildirim almak için tıklayınız


Like it? Share with your friends!

195
195 points

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
AyberkOguzz

AyberkOguzz

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir