Romanya 6 Ay ESC Projesi

Romanya 6 Ay ESC Projesi


176
176 points

Romanya 6 Ay ESC Projesi

Romanya 6 Ay ESC Projesi

ETKİNLİK TANITIMI:

2024-2025 Arts Lab başvuruları şimdi açık! Eğer sanat sizin en büyük tutkunuzsa ve sanat misafirperliği, gençlerle birlikte yaratıcı enstalasyon tasarımı, sanat eserleri oluşturma, festivaller ve etkinlikler düzenleme, Erasmus+ projelerini koordinasyonu gibi çeşitli etkinliklere katılmak istiyorsanız, işte size büyük bir fırsat!

Çalışmalarınız, şehrimizdeki dört deneyimsel müzenin bir parçası olacak ve size gerçek anlamda dönüştürücü bir deneyim sunacak.

Oldukça yoğun olacak ama aynı zamanda oldukça memnun edici. Hiç düşünmediğiniz şekillerde öğrenme ve keşfetme fırsatını bulacaksınız. Deneyimin sonunda, hayallerinizi takip etmenize yardımcı olacak güçlü bir portföy oluşturmuş olacaksınız!

KONAKLAMA, YEMEK VE ULAŞIM DETAYLARI:

Konaklama, Act House’da (Cucuteni no.8, Târgu Frumos, Iași, Romanya) çift ve üç kişilik odalarda sağlanacaktır. Aylık 150 euro (yemek parası) ve günlük 4 euro (harçlık) alacaksınız. Seyahat masraflarınız toplu olarak karşılanacak ve size ulaşım konusunda yardımcı olacağız.

ETKİNLİK SIRASINDA EĞİTİM:

Eğitim programımız, Romence dil eğitimi, yaygın eğitim ve Romanya Ulusal Ajansı tarafından sunulan iki eğitimi içermektedir.

Ayrıca, diğer tutkulu gönüllülerle işbirliği yapma ve eski Arts Lab katılımcılarından benzersiz deneyimler hakkında bilgi edinme şansına sahip olacaksınız.

Gönüllülerimiz Arts Lab’ı sık sık hayat değiştiren bir deneyim olarak tanımlarlar ve uzun vadede iletişimde kalmayı amaçlarız. Aslında, 2028’de 100 Arts Lab gönüllüsü için bir konferans planlıyoruz!

KATILIMCI PROFİLİ:

Rüya takımlarımızı bulmak zaman alır, bu yüzden 2024-2025 seçimlerine şimdiden başladık. Gönüllülerimiz, sanatsal profilleri, azimleri ve bağlılıklarıyla öne çıkarlar.

Eğer yaratıcı bir zihne sahipseniz, 18-30 yaş arasındaysanız, bir sanat portföyünüz varsa, çalışkan ve her ay farklı bir konuyu keşfetmeye istekliyseniz,

Seyahat etmeyi, yüzlerce kişiyle tanışmayı ve işbirliği yapmayı seviyorsanız, altı ay boyunca odanızı iki oda arkadaşınızla paylaşma ve birlikte çalışma konusunda uygun hissediyorsanız, başvurmanızı öneririz.

BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYINIZ !

Romanya 6 Ay ESC Projesi

WhatsApp duyuru kanalımıza üye olmak için tıklayın

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Fuarı Davetiyesi için tıklayın

Yurtdışında Uygun Fiyatlı İnternet Uygulaması için tıklayınız ( 3 Dolar İndirim Çeki İçerir )

İnstagram grubumuza üye olmak ve anlık bildirim almak için tıklayınız

Erasmus+ Projeleri İçin Tıklayınız


Like it? Share with your friends!

176
176 points

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
AyberkOguzz

AyberkOguzz

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir