Portekiz’de 6 Gün Erasmus+ Projesi


189
189 points

Portekiz’de 6 Gün Erasmus+ Projesi

Portekiz’de 6 Gün Erasmus+ Projesi

“Dijital Medyayla Mücadele” projesi, gençlik çalışanlarının dijital medya konusundaki bilgi ve becerilerini geliştirmeyi hedefleyen bir eğitim kursudur. Proje, sahte haberler, hakikat sonrası, sanal kimliklerin adil yönetimi ve entropi kavramı gibi konularda eğitim vererek gençlik çalışmalarında medya okuryazarlığı ile ilgili yeterlilikleri artırmayı amaçlamaktadır.

Projenin hedefleri şunlardır:

  1. 22 gençlik çalışanının ekip ve organizasyon yönetimi, dijital pazarlama, AB platformları ve oyunlaştırma araçları gibi dijital araçlarla ilgili bilgi ve becerilerini geliştirmek.
  2. Loquiz, Miro, Menti, Google Workspace, Canva, Salto Youth, Buffer, Discord ve Sosyal Medya Kanalları gibi dijital platformlarda 22 gençlik çalışanının bilgi ve becerilerini geliştirmek.
  3. Gençlik çalışmalarının hangi yönlerinin dijitalleştirilebileceğini ve dijitalleşmenin çalışma alanında nasıl fayda sağlayabileceğini analiz etmek.
  4. Dijital alanda çalışan gençlik çalışanlarının kalitesini nihai olarak iyileştirmek.

Proje, gençlik çalışanlarının hareketliliği kapsamında bir eğitim kursudur ve Fundao, Portekiz’de düzenlenecektir. Katılımcılar arasında Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları veya Türkiye’de geçerli oturma izni olanlar, en az B1 seviyesinde İngilizce bilen 18 yaşından büyük 3 gençlik çalışanı yer alacaktır.

Başvurular, 2 Ağustos 2023 tarihine kadar yapılabilir ve seyahat masrafları için katılımcılara 275 Euro bütçe ayrılacaktır. Konaklama ve yeme-içme masrafları ise proje bütçesinden karşılanacaktır. Kırklareli’nde yaşayan gençlere öncelik verilecektir, ancak diğer gençler de başvurabilir. Eğitim dili İngilizce olacaktır.

Başvuru yapmak için TIKLAYINIZ.
🔖 Bilgi paketi:Lütfen tıkla

Not: Başvuru formu İngilizce doldurulacaktır.

Portekiz’de 6 Gün Erasmus+ Projesi


Like it? Share with your friends!

189
189 points

What's Your Reaction?

hate hate
1
hate
confused confused
1
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
1
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
AyberkOguzz

AyberkOguzz

Bir Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Hi, are you looking for participants from Germany as well? When is the project? Is there any information in English? Thanks!!
    Michal