Portekiz 6 Ay ESC Gönüllülük Projesi


192
1 share, 192 points
Portekiz 6 Ay ESC Gönüllülük Projesi

Portekiz 6 Ay ESC Gönüllülük Projesi

Portekiz Ulusal Ajansı, bir proje için gönüllüler arıyor. Proje, Braga’da 3 ana alanda geliştirilecek: çevre, sosyal ve işbirliği. Bu projenin ortağı olan Portekiz Ulusal Ajansı, proje için gönüllü arayışında.

Braga, Portekiz’in en kuzeyinde yer alan bir şehir. Şehir, dini olayları ve mirası ile tanınır. Doğuda, 17 katlı özenli bir merdiveni olan neoklasik bir kilise olan Bom Jesus do Monte kompleksi bulunur. Şehir merkezinde, orta çağ tarzındaki Sé of Braga, kutsal bir sanat müzesi ve Gotik tarzdaki Capela dos Reis’e ev sahipliği yapmaktadır. Yakınlardaki Paço Arquiepiscopal, heybetli bir yapıdır ve Santa Bárbara Bahçesi’ne bakmaktadır.

Konaklama, Braga şehir merkezinde yer almaktadır. 6 gönüllü için ev, 2 kişilik ortak odalar ile birlikte gelir. Dost köy projesi tarafından karşılanan ev masrafları, SYnergia Braga üyelerinin desteğiyle sağlanmaktadır.

Proje için gönüllülerin 18-30 yaş aralığında olması gerekmektedir. Başvuru için, adayların cv ve motivasyon mektuplarını esc@cedid.org adresine 10 Mayıs 2023 tarihine kadar göndermeleri gerekmektedir.

Çok önemli bir not olarak, başvuru yapmak isteyen gönüllülerin kayıt yaptırmadan önce sınav takvimlerini ve ders programlarını kontrol etmeleri önerilir. Ayrıca, konu başlığına “Portekiz Braga” yazılması gerektiğini unutmamak gerekir.

Başlangıç ve Bitiş; 15 Haziran 2023 tarihinden itibaren 6 ay
Portekiz , Braga

Gönüllü sayısı 4
1 Kız 3 Erkek

Portekiz 6 Ay ESC Gönüllülük Projesi

İnstagram Hesabımızı Takip Etmek Projelerden Haberdar Olmak İçin Tıklayınız

Erasmus+ Projeleri İçin Tıklayınız

WhatsApp grubumuza üye olmak ve anlık bildirim almak için tıklayınız


Like it? Share with your friends!

192
1 share, 192 points

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
1
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
AyberkOguzz

AyberkOguzz

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir