Polonya Kısa Dönem ESC Gönüllülük Projesi


199
199 points

Polonya Kısa Dönem ESC Gönüllülük Projesi

Polonya Kısa Dönem ESC Gönüllülük Projesi

Prestijli BWA Sanat Galerisi’nde gerçekleştirilecek olan 2 aylık kısa vadeli projede, dört yaratıcı gönüllü aranmaktadır. Bu projeye katılarak, Krosno kasabasında çeşitli sanatsal atölyeler, sergiler ve kültürel etkinlikler düzenlemek için yetenekli sanatçılar, yaratıcılar, grafik tasarımcılar ve eğitimcilerle işbirliği yapma fırsatı elde edeceksiniz. Projede kendinizi Krosno’nun canlı sanat ortamına kaptırabilir ve gelişen yaratıcı topluluğa katkıda bulunabilirsiniz.

Proje kapsamında, multimedya, fotoğraf veya film gibi tercih ettiğiniz alanda becerilerinizi geliştirebileceğiniz bir platform sunulmaktadır. Konaklama için BWA Sanat Galerisi’nin banyolu çift kişilik veya üç kişilik odalarında ücretsiz konaklama imkanı sağlanacak. Günlük 37 PLN nakit ödeneğiyle yiyecek ve harçlık ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz. Seyahat masraflarınız da geri ödenecektir. Ayrıca, projenin gerçekleştirileceği binada hem yaşayacak hem de çalışacağınız için şehir içi ulaşım ihtiyacınız olmayacak.

Projeye başvururken, kurumun kültürü, atölye çalışmaları, kişisel gelişim ve diğer konularla ilgili eğitimlere katılmanız gerekmektedir. Kurumunuz ve Krosno şehri hakkında bilgi edinmeniz önerilmektedir. Projeler ve faaliyetler hakkında daha fazla bilgi edinmek için web sitelerini, Facebook sayfalarını ve YouTube kanallarını inceleyebilirsiniz.

Katılımcı profili olarak, sanat ve kültür geçmişine sahip tutkulu bireyler aranmaktadır. Başvurunuzda galeriyi anladığınızı gösteren benzersiz bir motivasyon ifadesi eklemeniz önemlidir. Galeriye nasıl katkı sağlayabileceğinizi ve nasıl faydalanabileceğinizi vurgulayan özel bir ifadeyle öne çıkmanız beklenmektedir. Tutkunuzu göstererek fark yaratma şansını kaçırmayın.

Proje hakkında daha fazla bilgi almak ve başvuru yapmak için erken başvuruda bulunmanız önerilir. Bu heyecan verici projeye dahil olarak, Krosno’daki sanat topluluğuna katılabilir ve gelişimlerine katkıda bulunabilirsiniz.

Başvuru için tıklayınız

Polonya Kısa Dönem ESC Gönüllülük Projesi

Yurtdışında Uygun Fiyatlı İnternet Uygulaması için tıklayınız ( 3 Dolar İndirim Çeki İçerir )

İnstagram Hesabımızı Takip Etmek Projelerden Haberdar Olmak İçin Tıklayınız

Erasmus+ Projeleri İçin Tıklayınız

WhatsApp grubumuza üye olmak ve anlık bildirim almak için tıklayınız


Like it? Share with your friends!

199
199 points

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
AyberkOguzz

AyberkOguzz

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir