Polonya Erasmus+ Eğitim Kursu


181
181 points
Polonya Erasmus+ Eğitim Kursu

Polonya Erasmus+ Eğitim Kursu

InnerGarden, doğa temelli uygulamaları, pozitif psikolojiyi ve kişisel gelişimi birleştirerek, insanoğlunun yaşamındaki gelişimsel ihtiyaçlarını anlamaya yönelik bir yaklaşım sunmaktadır.

Bu proje, gençlik çalışanlarının işlerinin değerini anlamalarına ve kendi içlerinde ve çevrelerinde güçlü dönüşümler yaşamalarına olanak tanıyacak bir alan sağlamaktadır. InnerGarden, doğa temelli uygulamalar, pozitif psikoloji, eğitim, ekopsikoloji, sosyal hizmet ve kişisel gelişim gibi unsurları birleştirerek, gençlik çalışanlarının bütünsel gelişimine yenilikçi ve bütünleşik bir yaklaşım sunmaktadır.

Katılımcılar, kendi gelişimleri için faydalar elde edebilecekleri ve benzer deneyimleri gençlere ve diğer gençlik çalışanlarına nasıl sunacaklarını öğrenebilecekleri süreci kendi başlarına deneyimleyeceklerdir. InnerGarden Polonya’da bir Erasmus+ Eğitim Kursu olarak 11-20 Temmuz 2023 tarihleri arasında Gajrowskie’de düzenlenecektir.

Bu eğitim kursunun hedefleri arasında pozitif psikoloji, pozitif eğitim, kişisel gelişim ve sosyal hizmet arasındaki bağlantıyı sağlayacak bilgi ve becerilerin sunulması, ekosentrik geliştirme ve doğa temelli öğrenme modellerinin keşfedilmesi, doğa temelli yöntemlerin uygulanması ve kişisel/mesleki gelişimin kolaylaştırılması, gençlik çalışanlarının gençlerle birlikte karmaşık kişisel zorluklar üzerinde çalışmalarını sağlayacak yeterliliklerin geliştirilmesi, dezavantajlı gençlerin gelişimsel ihtiyaçlarını ele almak için alternatif uygulamaların keşfedilmesi ve gençlik çalışanlarının dezavantajlı gençlerle çalışmak için araç ve tekniklerle donatılması yer almaktadır.

Ayrıca, konaklama ve yemek masrafları AB hibesi tarafından %100 karşılanacaktır ve seyahat masrafları da yeşil seyahat kullanımına göre katılımcılara kurs sonrasında geri ödenecektir.

Seyahat iadesi
Polonya – 120 €*/ 150 €* (yeşil seyahat)

Letonya – 120 €*/ 150 €* (yeşil seyahat)

Macaristan – 215 €/ *260 €* (yeşil seyahat)

Slovenya – 215 €*

Yunanistan – 215 €*

Bulgaristan – 215 €*

Türkiye – 300 €*

İspanya – 300 €*

Portekiz – 300 €*

*Varşova’dan etkinlik yerine gidiş ve dönüş için tüm grup için kiralık bir otobüsü karşılamak için toplam seyahat bütçesinden 60 Euro düşülür.

CLICK TO APPLY – BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

Polonya Erasmus+ Eğitim Kursu

İnstagram Hesabımızı Takip Etmek Projelerden Haberdar Olmak İçin Tıklayınız

Erasmus+ Projeleri İçin Tıklayınız

Projelerden anında haberdar olmak için Telegram Hesabımız


Like it? Share with your friends!

181
181 points

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
AyberkOguzz

AyberkOguzz

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir