Pegasus Yüzde 40 indirim Kampanyası


190
190 points

Pegasus Yüzde 40 indirim Kampanyası

Pegasus Yüzde 40 indirim Kampanyası

Pegasus Havayolları’nın özel bir kampanyası kapsamında, 31 Aralık 2023 tarihine kadar flypgs.com veya Pegasus Mobil uygulamasından alınan biletlerle, 6 Şubat-3 Nisan 2024 tarihleri arasında Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri vergiler hariç %40 indirimle yurt içi uçuşlar yapabilirsiniz. Bu kampanyanın detayları şu şekildedir:

GÖRÜLEN FİYATLAR İNDİRİMLİ FİYAT DEĞİLDİR. ÖDEME EKRANINA GELDİĞİNİZDE KAMPANYA SEÇ BÖLÜMÜNE TIKLAYIP %40 İNDİRİM SEÇENEĞİ İŞARETLENMELİDİR. AKSİ HALDE İNDİRİM UYGULANMAZ. KAMPANYA İÇİN BOLBOL ÜYESİ OLUNMASI GEREKİYOR. EĞER KAMPANYA BÖLÜMÜNDE İNDİRİM GÖZÜKMÜYOSA HEMEN BAŞKA BİR TARİH DENEMELİSİNİZ

GÖRÜLEN FİYATLAR İNDİRİMLİ FİYAT DEĞİLDİR. ÖDEME EKRANINA GELDİĞİNİZDE KAMPANYA SEÇ BÖLÜMÜNE TIKLAYIP %40 İNDİRİM SEÇENEĞİ İŞARETLENMELİDİR. AKSİ HALDE İNDİRİM UYGULANMAZ. KAMPANYA İÇİN BOLBOL ÜYESİ OLUNMASI GEREKİYOR. EĞER KAMPANYA BÖLÜMÜNDE İNDİRİM GÖZÜKMÜYOSA HEMEN BAŞKA BİR TARİH DENEMELİSİNİZ
 • Satış Tarihi: 29-31 Aralık 2023 tarihleri arasında. Türkiye yerel saatine göre 29 Aralık 2023 saat 08:25’ten itibaren 31 Aralık 2023 saat 23:59’a kadar tamamlanmış satış, ödeme ve biletlemenin geçerli olacağı belirtilmiştir.
 • Uçuş Tarihi: 6 Şubat-3 Nisan 2024. Kalkış saati Türkiye yerel saatine göre 6 Şubat 2024 saat 00:01’den itibaren 3 Nisan 2024 saat 23:59’a kadar olan Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri için yurt içi uçuşlarında geçerlidir.
 • Kampanyanın Geçerli Olduğu Satış Kanalı: Bu kampanya, flypgs.com ve Pegasus Mobil uygulamasından satın alınan biletler için geçerlidir.
 • Kampanyanın Geçerli Olduğu Hatlar: Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri yapılan yurt içi uçuşlar. (Kıbrıs uçuşları kampanya kapsamında değildir.)
 • Kampanya İndirim Oranı: Vergiler hariç %40 indirim. (Vergiler, seyahat edilen havalimanı/terminal işletmecisine ödenen yolcu servis ücreti veya benzeri maliyet/vergi kalemlerini kapsar.)
 • İndirim Oranı Hesaplama: İndirim oranı, seyahat edilecek hat için görüntülenme anında geçerli olan baz ücret, yakıt harcı, havalimanı vergisi, check-in bedeli ve hizmet bedeli’nden oluşan taşıma ücreti üzerinden hesaplanacaktır.
 • Pegasus BolBol Üyeliği: Kampanyadan yararlanmak için tüm yolcuların Pegasus BolBol üyesi olması ve yolcu bilgileri girilirken her bir yolcunun kendi Pegasus BolBol üyelik numarasını (cep telefonu numarası) girmesi gerekmektedir.
 • Bebek ve Çocuk Yolcular: Kampanyadan bebek yolcular (0-2 yaş) yararlanamaz. Çocuk yolcular ise 18 yaşından büyük bir üye üzerinden bağlı üyelik oluşturarak kampanyadan faydalanabilir.
 • İndirim Kapsamı: İndirim, iç hatlarda Eko paket ücret içeriğini kapsar. Eko paket dışındaki paketler için sadece bilet fiyatı üzerinden indirim uygulanacak. Ek hizmetler ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir.
 • Geçerlilik: Kampanya sadece Pegasus’un taşıyıcı olduğu uçuşlarda geçerlidir. Ortak icra edilen uçuşlar kampanya dışındadır.
 • Bilet Kuralları: Kampanya kapsamındaki tüm biletlerin değişiklik, iptal ve iade kuralları Pegasus Genel Kurallarına tabidir.
 • Genel Kurallar ve Değişiklik Hakları: Pegasus, kampanya süresince kurallarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Değişiklik öncesinde gerçekleştirilmemiş işlemlerle ilgili hak iddiasında bulunulamaz.

Bu kampanya, ö

Özellikle belirtilen tarihlerde yurt içi seyahat planlayanlar için cazip bir indirim fırsatı sunmaktadır.

BİLET ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Pegasus Yüzde 40 indirim Kampanyası

Yurtdışında Uygun Fiyatlı İnternet Uygulaması için tıklayınız ( 3 Dolar İndirim Çeki İçerir )

İnstagram grubumuza üye olmak ve anlık bildirim almak için tıklayınız

İnstagram Hesabımızı Takip Etmek Projelerden Haberdar Olmak İçin Tıklayınız

Erasmus+ Projeleri İçin Tıklayınız

Pegasus Havayolları’ndan Kaçırılmayacak Yurt İçi Uçuş Kampanyası – %40 İndirim!

31 Aralık’a Kadar Erken Rezervasyon İle Büyük Tasarruf

Fırsatları kaçırmak istemeyen gezginler için Pegasus Havayolları, sınırlı süreli muhteşem bir kampanya sunuyor. 29-31 Aralık 2023 tarihleri arasında yapacağınız erken rezervasyonlarla, 6 Şubat-3 Nisan 2024 tarihleri arasında seçilen yurt içi uçuşlarda vergiler hariç %40 indirim fırsatını yakalayın. Uçak bileti fırsatlarından yararlanmak için acele edin!

Kampanyanın Detayları:

 • Satış Tarihi: Türkiye yerel saatine göre 29 Aralık 2023 saat 08:25’ten 31 Aralık 2023 saat 23:59’a kadar.
 • Uçuş Tarihi: 6 Şubat-3 Nisan 2024 tarihleri arasında geçerli. Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri yurt içi uçuşlar için uygulanır.
 • Satış Kanalı: Bu özel indirim, sadece flypgs.com ve Pegasus Mobil uygulaması üzerinden yapılan rezervasyonlar için geçerlidir.

İndirim Oranları ve Uygulama:

 • Kampanya İndirim Oranı: Vergiler hariç %40 indirimle seyahat edin.
 • İndirim Hesaplama: İndirim, baz ücret, yakıt harcı, havalimanı vergisi, check-in bedeli ve hizmet bedeli’nden oluşan taşıma ücreti üzerinden hesaplanır.

Pegasus BolBol Üyeliği Avantajları:

Kampanyadan yararlanmak için Pegasus BolBol üyesi olmanız gerekmektedir. Henüz üye değilseniz, kampanya süresince üye olarak hemen faydalanabilirsiniz.

Yurt İçi Seyahatlerde Büyük İndirimler Sizi Bekliyor!

Yurt içi seyahat planlarınızı şimdi yapın ve Pegasus Havayolları’nın eşsiz indirim fırsatlarından yararlanın. Sınırlı süreli bu kampanya ile tatil planınızı ekonomik fiyatlarla gerçekleştirin. Pegasus’un uçak bileti fırsatları ile unutulmaz bir seyahat deneyimi

29-31 Aralık 2023 tarihlerinde gerçekleşecek olan bu özel indirim kampanyası, flypgs.com ve Pegasus Mobil uygulaması aracılığıyla bilet alan yolcular için geçerli. 6 Şubat-3 Nisan 2024 tarihleri arasında yurt içi uçuşlar için geçerli olan bu kampanya, Pazartesi’den Perşembe’ye seyahat edenler için ideal. BolBol üyeleri, bu indirimden yararlanabilmek için ödeme aşamasında indirim seçeneğini işaretlemeyi unutmamalı. Pegasus’un sunduğu bu cazip fırsatlarla, hem ekonomik hem de konforlu bir seyahat deneyimi sizleri bekliyor. Detaylı bilgi ve kampanya şartları için Pegasus’un web sitesini ziyaret edin ve erken rezervasyonun ayrıcalıklarını keşfedin!”


Like it? Share with your friends!

190
190 points

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
AyberkOguzz

AyberkOguzz

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir