Pegasus Kıbrıs 5 Euro ve vergiler kampanyası


198
198 points

Pegasus Kıbrıs 5 Euro ve vergiler kampanyası, pegasus uçak bileti kampanyası, kıbrıs uçak bileti kampanyası, pegasus kampanya

20-21 Aralık’ta alacağın 1 Şubat- 4 Nisan 2024 uçuş tarihli Kıbrıs biletleri Pegasus BolBollulara 5€+vergilerden başlayan fiyatlarla satışta! Hadi hemen flypgs.com ve Pegasus Mobil uygulamasına gel, biletlerini al, sadece 8.000 koltukla geçerli bu fırsatı kaçırma!

İndirimli bilet fiyatları nasıl alınır ?

1 Şubat 4 Nisan aralığındaki biletimizi seçtiğimizde bir kampanya ekranı gözükmemişsin aslında indirimli bilet fiyatını görmüş oluyoruz? E 5 Euro artı vergiler denilmişti bu kadar vergi olur mu ? Olur. Örnekle açıklayalım hemen. 5 Euro’nun günlük karşılığı 160 lira ancak biletler ortalama 750 950 lira arasında görünüyor. Biletin detaylarına baktığımızda ise şöyle bir durum var. Gidiş dönüş olacak şekilde sadece bilet ücreti alınırsa 332 TL ödenmesi gerekir ama tabloda da gördüğümüz gibi 1358 tl vergi ile bilet gidiş dönüş 1690 Tl olmuş durumda.


Kıbrıs için uygun fiyatlı bilet ne kadar olur ?

1690 Tl artık tek yön bir iç hat uçuşuna denk seviyeye gelmiş durumda diyebilirim açıkçası. O yüzden 2000 TL katındaki gidiş dönüş Kıbrıs biletlerinin ucuz olduğunu düşünüyorum.

Pegasus Kıbrıs 5 Euro Kampanyası Detayları

Satış Tarihi: 20 Aralık- 21 Aralık 2023 (Türkiye yerel saatine göre 20 Aralık saat 07.50’den itibaren 21 Aralık 2024 saat 23:59’a kadar satışın ve biletlemenin tamamlanmış olması şartıyla geçerlidir.)

Uçuş Tarihi: 1 Şubat – 4 Nisan 2024

Ücret Duyurusunun Geçerli Olduğu Hatlar: Aşağıda listelenen Kıbrıs uçuşlarında toplam 8.000 koltuk için geçerlidir.

Ücret: Kıbrıs 5€ + vergilerden başlayan fiyatlarla (Vergiler ilgili tarifeli uçuşlar ile ilgili olarak seyahat gerçekleştirilen havalimanı/terminal işletmecisine geçerli tarifeler uyarınca ödenen yolcu servis ücreti veya benzer içerikli maliyet/vergi kalemlerini kapsar.)

Koltuk Adedi: Ücret duyurusu, ilgili ücret sınıfından sunulan koltuk adedi sayı ile sınırlı olup toplam 8.000 adettir. Bu koltuklar tükendiği anda ücretler değişecek ve bu ücret duyurusuna tabi olarak hiçbir hak talebinde bulunulamayacaktır.

Kampanyadan yararlanmak isteyen misafirlerimizin Pegasus BolBol üyesi olması ve yolcu bilgileri girilirken her bir misafirimizin kendi Pegasus BolBol üyelik numarasını (üyelikte kayıtlı olan cep telefonu numarası) girmesi gerekmektedir.

Kampanya flypgs.com ve Pegasus Mobil uygulaması üzerinden satın alınan biletlerde geçerlidir.

Ücret duyurusu direkt uçuşlar için geçerlidir.

İndirim kapsamında düzenlenecek olan Kıbrıs biletleri yalnızca Süper Eko paket ücret içeriğini kapsar. Kıbrıs hatlarında Süper Eko paket dışındaki paketler için de yalnızca Super Eko bilet fiyatı üzerinden indirim uygulanacaktır. Bilet fiyatı üzerine eklenecek ek hizmetler (koltuk seçimi, yemek, bagaj gibi) ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir ve indirim uygulanmayacaktır.

Ücret duyurusu kapsamında düzenlenen tüm biletler ile ilgili iptal ve iade kuralları ilgili ücret sınıfı için Pegasus Genel Kurallarında belirtilen iptal ve iade şartlarına tabidir.

Burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.

Pegasus, ücret duyurusu süresince kurallarda tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ücret duyurusu şartları, değişiklik öncesinde gerçekleştirilmemiş işlemler ile ilgili olarak herhangi bir hak oluşturmaz. Böyle bir durumda kazanılmış hak iddiasında bulunulamaz.

Kampanyanın Geçerli Olduğu Hatlar

5€+vergilerle olan hatlar:

İzmir – Ercan – İzmir

Antalya – Ercan – Antalya

İstanbul Sabiha Gökçen – Ercan – İstanbul Sabiha Gökçen

Ankara – Ercan – Ankara

Ercan – Adana

Ercan – Kayseri

Ercan – Diyarbakır

Ercan – Gaziantep

15€+vergilerle olan hatlar:

Adana – Ercan

Kayseri – Ercan

Diyarbakır – Ercan

Gaziantep – Ercan

Bilet almak için tıklayınız

Pegasus Kıbrıs 5 Euro ve vergiler kampanyası, pegasus uçak bileti kampanyası, kıbrıs uçak bileti kampanyası, pegasus kampanya

Yurtdışında Uygun Fiyatlı İnternet Uygulaması için tıklayınız ( 3 Dolar İndirim Çeki İçerir )

İnstagram grubumuza üye olmak ve anlık bildirim almak için tıklayınız

İnstagram Hesabımızı Takip Etmek Projelerden Haberdar Olmak İçin Tıklayınız

Erasmus+ Projeleri İçin Tıklayınız

Pegasus Kıbrıs 5 Euro ve vergiler kampanyası, pegasus uçak bileti kampanyası, kıbrıs uçak bileti kampanyası, pegasus kampanya


Like it? Share with your friends!

198
198 points

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
1
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
AyberkOguzz

AyberkOguzz

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir