Pegasus Genç Bol Bol Nedir?


181
181 points
Pegasus Genç Bol Bol Nedir?

Pegasus Genç Bol Bol Nedir?

“Yurtdışıbileti” ekibi olarak sizlere kampanyalar ve yurt dışı fırsatları hakkında bilgiler vermeye devam ediyoruz. Bugün ise Pegasus kampanyalarında en çok karşılaştığımız soruya cevap bulacağız.

Kampanya duyurumuzu gördünüz tam saatinde uygulamaya girdiniz rotanızı oluşturdunuz ödeme adımında kampanyayı bulamıyorsunuz. Neden mi? Çünkü Bol Bol üyesi olabilirsiniz ama “Genç” bol bol üyesi değilsiniz. Bu Genç Bol Bol nedir ne değildir hadi gelin birlikte görelim!

12-24 yaş arasındaysan ve T.C. vatandaşıysan sen de Genç BolBollu olabilir, gençlere özel yapılan kampanyalardan ve ayrıcalıklardan faydalanabilirsin. Üstelik öğrenci olmana da gerek yok!

Nasıl Genç BolBollu Olabilirim?

 • Öncelikle yapman gereken Pegasus’un web sitesi veya uygulaması üzerinden Bol Bol üyesi olmak.Bol bol üyeliği sayesinde her uçuşundan ve iş birliklerinden yüzlerce BolPuan kazanabilir, kazandığın BolPuanlar ile ödül bilet alabilir, koltuk seçimi, fazla bagaj ödemesi, bilete Pegasus Flex (sınırsız değişiklik hakkı) ekleme ve ön bildirimli yemek siparişlerinizde kullanabilirsiniz.
 • Bolbol üyeliğinizi tamamladıktan sonra Üyelik Ayarları > Kişisel Bilgiler bölümünde sizden istenen ad, soyad, doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası bilgilerinizi eksiksiz girmelisiniz.
 • Bilgilerinizi doğru ve eksiksiz girdiğinize emin olduktan sonra Üyelik Ayarları > Genç BolBol sayfasına geçerek Genç BolBol katılma başvurusunda bulunabilirsiniz.
 •  BolBol üyelik bilgilerinizin doğruluğu kontrol edildikten sonra SMS ve e-mail ile Genç BolBol başvuru durumunuz size iletilecektir. Başvuru değerlendirme süresi yaklaşık 48 saat içinde tamamlanır.

Pegasus’un Genç BolBollulara Sunduğu Avantajlar

Genç BolBol olduğunuzda uçak seyahatleriniz çok daha esnek hale gelebilir. Planlarınız her an değişebileceği için enerjinize ve hızlı kararlarınıza uyum sağlayacak imkanları Pegasus Genç BolBol’da bulabilirsiniz.

 • Uçuşunuzdan ekstra 1000 BolPuan kazanırsınız.
 • Uçak biletinize cezasız değişiklik/iptal hakkı tanıyan Pegasus Flex’ten ücretsiz faydalanırsınız.
 • Çok ses getiren 1 TL’ye uçak bileti gibi sadece gençlere özel kampanyalardan yararlanırsınız.

Genç BolBol Kuralları

 • Genç BolBol, Pegasus tarafından 12-24 yaş aralığındaki T.C. vatandaşlarına sunulan fayda programıdır. Genç BolBollu olabilmek için üyelik ayarlarında Genç BolBol sayfasından katılım başvurusu yapılması gerekmektedir.
 • Ad, soy ad, T.C. kimlik numarası ve doğum tarihi doğrulanan BolBol üyeleri Genç BolBollu olmaya hak kazanırlar.
 • 12-17 yaş aralığındaki Bağlı üyelerin Genç BolBol başvuruları bağlı oldukları asıl üyelerin BolBol hesapları üzerinden yapılabilmektedir. Bağlı üyeler için katılım talepleri asıl üyeleri tarafından Genç BolBol sayfasından yapılmaktadır.
 • Genç BolBol faydaları sadece ilgili üyeler için geçerlidir ve başka üyelere devredilemez.
 • Genç BolBollular 24 yaşını doldurduklarında Genç BolBollu olma haklarını doldurmuş olurlar ve Genç BolBol programından Pegasus tarafından çıkarılırlar. 12-17 yaş aralığındaki bağlı üyeler 18 yaşına geldiklerinde, “Bize Yazın” üzerinden veya çağrı merkezini arayarak kendilerine ait telefon numaralarını BolBol üyeliklerine eklemeleri gereklidir. Telefon numarası üyeliğine eklenen BolBol üyeleri şifrelerini oluşturarak Genç BolBollu olmaya devam edebilirler. Üyeleri şifrelerini oluşturarak Genç BolBollu olmaya devam edebilirler.
 • Pegasus BolBol üyelerinin Genç BolBollu olmak için bir takvim yılı içerisinde 2 kere katılım hakkı bulunmaktadır. Katılım hakkı dolan üyelerin tekrar katılabilmek için bir sonraki takvim yılını beklemeleri gerekmektedir.
 • Genç BolBollulara sunulacak olan faydalar Pegasus tarafından belirlenmekte ve BolBol hesaplarına giriş yapıldıktan sonra üyelik altında bulunan “Kampanyalar” sayfalarından takip edilmektedir. Pegasus kampanyalarda dilediği zaman değişiklik yapma hakkına sahiptir.

BOLBOL ÜYESİ OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Pegasus Genç Bol Bol Nedir?

Ucuz uçak bileti arama motorumuz yayında ! Ucuz uçak biletleri için tıklayınız !

Ücretsiz duyuru kanalımız sayesinde tüm gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz ! WhatsApp duyuru kanalımıza üye olmak için tıklayın

Anlık kampanya ve indirimlerden haberdar olmak ve HEPSİBURADA SÜPER İNDİRİMLER İÇİN TIKLAYINIZ

İnstagram grubumuza üye olmak ve anlık bildirim almak için tıklayınız

Erasmus+ Projeleri İçin Tıklayınız


Like it? Share with your friends!

181
181 points

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
1
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Zülal Çoban

Zülal Çoban

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir