PEGASUS 9 EURO VE VERGİLER KAMPANYASI


192
1 share, 192 points

PEGASUS 9 EURO VE VERGİLER KAMPANYASI

PEGASUS 9 EURO VE VERGİLER KAMPANYASI

DETAYLAR GELDİKÇE BU SAYFA GÜNCELLENECEKTİR

PEGASUS 9 EURO VE VERGİLER KAMPANYASI BAŞLADI TAM ANLAMIYLA TARİHLER NETLEŞMESE DE MART SONRASI BİLETLERE BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUM !

PEGASUS 9 EURO VE VERGİLER KAMPANYASI NEDİR ?

AVRUPA ROTALARINA 9 EURO + VERGİLER ÖDEYEREK UÇABİLİRSİNİZ.

ÖRNEK FİYATLAR ?

9 EURO KARŞILIĞI OLAN 276 TL VE EK OLARAK UÇULACAK HAVALİMANI VERGİSİNİ ÖDEYECEKSİNİZ.

HAVALİMANI VERGİSİ 300 TL İLE 1200 TL ARASINDA DEĞİŞİYOR !

ŞU ANA KADAR KAMPANYANIN AKTİF OLDUĞUNU BİLDİĞİMİZ FİYATLAR NELERDİR ?

İTALYA 828 TL

ALMANYA 828 TL

FRANSA 828 TL

MACARİSTAN 828 TL

İSPANYA 828 TL

BOSNA HERSEK 828 TL

DANİMARKA 1500 TL

MAKEDONYA 828 TL

İSPANYA 852 TL

İNGİLTERE 828 TL

KAMPANYA HANGİ AYLAR İÇİN GEÇERLİ ?

TAM OLARAK RESMİ AÇIKLAMA GELMEDİ ANCAK TAKİPÇİLERDEN GELEN MESAJLAR VE BENİM ARAŞTIEMALARIM KAMPANYANIN MAYIS HAZİRAN TEMMUZ AYLARINDA GEÇERLİ OLDUĞUNU GÖSTERİYOR !

PEGASUS 9 EURO VE VERGİLER KAMPANYASI

Yurtdışında Uygun Fiyatlı İnternet Uygulaması için tıklayınız ( 3 Dolar İndirim Çeki İçerir )

İnstagram grubumuza üye olmak ve anlık bildirim almak için tıklayınız

İnstagram Hesabımızı Takip Etmek Projelerden Haberdar Olmak İçin Tıklayınız

Erasmus+ Projeleri İçin Tıklayınız

Satış Tarihi: 18-19 Ekim 2023 (Türkiye yerel saatine göre 18 Ekim 2023 saat 08.15’den itibaren 19 Ekim 2023 saat 23:59’a kadar satışın ve uçak bileti alımının tamamlanmış olması şartıyla geçerlidir.)

Uçuş Tarihi: 31 Mart 2024– 26 Ekim 2024

Ücret Duyurusunun Geçerli Olduğu Hatlar: Aşağıda listelenen yurt dışı uçuşlarında toplam 250.000 koltuk için geçerlidir. Yurt içi uçuşlarında 35.000 koltukta ve Kıbrıs uçuşlarında 25.000 koltukta geçerlidir.

Ücret: Yurt içi uçuşları 449.99 TL’den, Kıbrıs uçuşları 39,99 USD’den ve yurt dışı uçuşları 9€ + vergilerden başlayan fiyatlarla (Vergiler ilgili tarifeli uçuşlar ile ilgili olarak seyahat gerçekleştirilen havalimanı/terminal işletmecisine geçerli tarifeler uyarınca ödenen yolcu servis ücreti veya benzer içerikli maliyet/vergi kalemlerini kapsar. Seçilen uçuşun vergi tutarını; flypgs.com’da sağ üst köşeye, Pegasus Mobil uygulamasında ise sağ alt köşeye tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.)

Koltuk Adedi: Ücret duyurusu, ilgili ücret sınıfından sunulan koltuk adedi sayı ile sınırlı olup yurt dışı uçak biletleri için toplam 250.000, yurt içi uçak biletleri için toplam 35.000, Kıbrıs biletleri için toplam 25.000 adettir. Bu koltuklar tükendiği anda ücretler değişecek ve bu ücret duyurusuna tabi olarak hiçbir hak talebinde bulunulamayacaktır.

Kampanyadan yararlanmak isteyen tüm misafirlerimizin Pegasus BolBol üyesi olması ve yolcu bilgileri girilirken her bir misafirimizin kendi Pegasus BolBol üyelik numarasını (üyelikte kayıtlı olan cep telefonu numarası) girmesi gerekmektedir.

Ücret duyurusu sadece flypgs.com ve Pegasus Mobil uygulamasından satın alınan biletlerde geçerlidir.

Ücret duyurusu direkt uçuşlar için geçerlidir.

• İndirim kapsamında düzenlenecek olan Kıbrıs uçak bileti ve dış hat biletleri yalnızca Süper Eko paket ücret içeriğini kapsar. Kıbrıs ve dış hatlarda Süper Eko paket dışındaki paketler için de yalnızca Super Eko bilet fiyatı üzerinden indirim uygulanacaktır. İndirim kapsamında düzenlenecek olan iç hat biletleri yalnızca Eko paket ücret içeriğini kapsar. İç hatlarda Eko paket dışındaki paketler için de yalnızca Eko bilet fiyatı üzerinden indirim uygulanacaktır. Bilet fiyatı üzerine eklenecek ek hizmetler (koltuk seçimi, yemek, bagaj gibi) ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir ve indirim uygulanmayacaktır.

Ücret duyurusu kapsamında düzenlenen tüm biletler ile ilgili iptal ve iade kuralları ilgili ücret sınıfı için Pegasus Genel Kurallarında belirtilen iptal ve iade şartlarına tabidir.

Burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.

Pegasus, ücret duyurusu süresince kurallarda tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ücret duyurusu şartları, değişiklik öncesinde gerçekleştirilmemiş işlemler ile ilgili olarak herhangi bir hak oluşturmaz. Böyle bir durumda kazanılmış hak iddiasında bulunulamaz.


Like it? Share with your friends!

192
1 share, 192 points

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
AyberkOguzz

AyberkOguzz

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir