Pegasus 1 Euro + Vergiler Kampanyası

Pegasus 1 Euro + Vergiler Kampanyası, Pegasus 1 euro kampanyası, pegasus kampanya 1 euro, pegasus 1 euro, pegasus 1 euro artı vergiler kampanyası, pegasus 1 euro kampanyası nasıl bilet alınır ? pegasus 1 euro + vergiler kampanyası nasıl bilet alınır ? Pegasus 1 euro + vergiler kampanyası tarihleri ne zaman?Pegasus 1 dolar + vergiler kampanyası, Pegasus 1 Euro + Vergiler Kampanyası Kural & Koşullar, Pegasus 1 Euro kampanyası tarihleri nedir? Pegasus 1 Euro + Vergiler kampanyası uçuş tarihleri ne zaman? Pegasus 1 Euro + Vergiler Kampanyası yurtdışı nasıl bilet alınır?


189
2 shares, 189 points

Pegasus 1 Euro + Vergiler Kampanyası, Pegasus 1 euro kampanyası, pegasus kampanya 1 euro, pegasus 1 euro, pegasus 1 euro artı vergiler kampanyası, pegasus 1 euro kampanyası nasıl bilet alınır ? pegasus 1 euro + vergiler nasıl bilet alınır ? Pegasus 1 euro + vergiler kampanya tarihleri ne zaman?Pegasus 1 dolar + vergiler kampanyası, Pegasus 1 Euro + Vergiler Kampanyası Kural & Koşullar, Pegasus 1 Euro kampanyası tarihleri nedir? Pegasus 1 Euro + Vergiler kampanyası uçuş tarihleri ne zaman? Pegasus 1 Euro + Vergiler yurtdışı nasıl bilet alınır?

Pegasus 1 Euro + Vergiler Kampanyası, Pegasus 1 euro kampanyası, pegasus kampanya 1 euro, pegasus 1 euro, pegasus 1 euro artı vergiler kampanyası, pegasus 1 euro kampanyası nasıl bilet alınır ? pegasus 1 euro + vergiler nasıl bilet alınır ? Pegasus 1 euro + vergiler kampanya tarihleri ne zaman?Pegasus 1 dolar + vergiler kampanyası, Pegasus 1 Euro + Vergiler Kampanyası Kural & Koşullar, Pegasus 1 Euro kampanyası tarihleri nedir? Pegasus 1 Euro + Vergiler kampanyası uçuş tarihleri ne zaman? Pegasus 1 Euro + Vergiler yurtdışı nasıl bilet alınır?

Pegasus 1 Euro kampanyası bilet alım tarihleri ne zaman ?

Pegasus 1 Euro ve vergiler kampanyasından yararlanmak için biletlerinizi 27 Mart 2024 – 28 Mart 2024 tarihleri arasında almalısınız.

Pegasus 1 Euro + vergiler kampanyası uçuş tarihleri ne zaman ?

Pegasus 1 Euro + vergiler kampanyasından yararlanmak için alacağınız biletlerin 27 Ekim 2024 – Mart 2025 tarihleri arasında olması gerekmektedir.

Pegasus 1 Euro ve vergiler kampanyasından kimler yararlanabilir ?

Bu kampanya bolbol üyelerine özeldir. Satın alınan uçuş rezervasyonunda (PNR) iki kişi bulunması durumunda, indirim sadece Pegasus BolBol üyesi olan ve bilgileri girilen ikinci kişiye uygulanacaktır. PNR’da bulunan diğer kişiler, Pegasus BolBol üyesi olsun veya olmasın, kampanyadan yararlanamaz; her durumda indirimden yalnızca bir kişi faydalanabilir. Pegasus Bolbol üyesi olmak ücretsizdir. Hemen bol bol üyesi olabilirsiniz.

THY Yurt içi 799 TL Kampanyası İÇİN TIKLAYINIZ

Kampanyadan yararlanmak için alacağınız bileti mobil uygulamadan veya Pegasus sitesinden almanız gerekmektedir.

Pegasus yurtdışı 1 euro kampanyası dikkat edilmesi gereken konular ?

Bilet fiyatı üzerine eklenecek ek hizmetler (koltuk, yemek, bagaj gibi) ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir.
Ücret duyurusu kapsamında düzenlenen tüm Biletler ile ilgili iptal ve iade kuralları ilgili ücret sınıfı için Pegasus Genel Kurallarında belirtilen iptal ve iade şartlarına tabidir.
Burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.
Pegasus, ücret duyurusu süresince kurallarda tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ücret duyurusu şartları, değişiklik öncesinde gerçekleştirilmemiş işlemler ile ilgili olarak herhangi bir hak oluşturmaz. Böyle bir durumda kazanılmış hak iddiasında bulunulamaz.

Pegasus kampanyası örnek biletler

Pegasus kampanyası örnek biletler

Pegasus Yurt Dışı 1 Euro Kampanyası Geçerli Hatlar

Kampanya, yurt dışı uçuşları için geçerlidir. Ancak, aşağıda belirtilen yurt dışı hatları ve Kıbrıs uçuşları kampanya kapsamında değildir. Aktarmalı uçuşlarda, ikinci kişi için indirim, kampanyanın geçerli olduğu hatlarda yapılan aktarmalı uçuşlara uygulanır. Farklı hava yolları ile ortak icra edilen uçuşlar kampanya kapsamı dışındadır.

Taşıma Ücreti (a) Baz Ücret, (b) Yakıt Harcı, (c) Havalimanı Vergisi, (d) Check-in Bedeli ve (e) Hizmet Bedelinden oluşmaktadır. Kampanya çerçevesinde vergiler Taşıma Ücreti kalemlerinden (c) Havalimanı Vergisi kalemini ifade eder. Vergiler ilgili tarifeli uçuşlar ile ilgili olarak seyahat gerçekleştirilen havalimanı/terminal işletmecisine geçerli tarifeler uyarınca ödenen yolcu servis ücreti veya benzer içerikli maliyet/vergi kalemlerini kapsar.

Pegasus 1 Euro + Vergiler Kampanya, Pegasus 1 euro kampanyası, pegasus kampanya 1 euro, pegasus 1 euro, pegasus 1 euro artı vergiler kampanyası, pegasus 1 euro kampanyası nasıl bilet alınır ? pegasus 1 euro + vergiler kampanya nasıl bilet alınır ? Pegasus 1 euro + vergiler kampanya tarihleri ne zaman?Pegasus 1 dolar + vergiler kampanyası, Pegasus 1 Euro + Vergiler Kampanya Kural & Koşullar, Pegasus 1 Euro kampanyası tarihleri nedir? Pegasus 1 Euro + Vergiler kampanya uçuş tarihleri ne zaman? Pegasus 1 Euro + Vergiler Kampanya yurtdışı nasıl bilet alınır?

Schengen Vizesi nasıl alınır ?

Pegasus kampanyasından yurt dışı biletimizi aldık bavulları hazırladık otel planlarını yaptık peki vizeyi nasıl alacağız ? Schengen vizesinin nasıl alınacağına dair detaylı bir rehber hazırlamıştık bu rehber sayesinde işinizin fazlasıyla kolaylaşacağını düşünüyorum. Okumak için tıklayınız

WhatsApp duyuru kanalımıza üye olmak için tıklayın

Yurtdışında Uygun Fiyatlı İnternet Uygulaması için tıklayınız ( 3 Dolar İndirim Çeki İçerir )

İnstagram grubumuza üye olmak ve anlık bildirim almak için tıklayınız

Erasmus+ Projeleri İçin Tıklayınız

Kampanyanın Geçerli Olduğu Paketler ile Kapsamında Ekstra Bagaj Hakkında: Kampanya kapsamında düzenlenecek olan aşağıda listelenmiş hatlarda seçili uçuşlara ilişkin biletler, Light Paket içeriğini kapsar. Light Paket içeriğinde Kabin Bagajı Hakkı ve Uçak Altı Bagajı Hakkı sunulmamakta olup, Light Paket kapsamında yalnızca Koltuk Altına Sığacak Çanta taşınabilir. Light Pakete özel olarak biletleme esnasında satın alınabilecek kabin bagajı hakkı 5 Euro ve uçak altı bagajı hakkı 5 Euro’dur Bu bagaj fiyatları sadece Light Paket alımlarında biletleme esnasında satın alınacak kabin bagajı ve uçak altı bagajı için geçerli olacaktır; dış hatlarda Light paket dışındaki bir paket seçiminde bu ücret geçerli değildir.


Like it? Share with your friends!

189
2 shares, 189 points

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
1
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
2
love
lol lol
2
lol
omg omg
0
omg
win win
1
win
AyberkOguzz

AyberkOguzz

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir