Nato İzmir iş ilanı Aylık 178 Bin TL

Nato İzmir iş ilanı Aylık 178 Bin TL


192
192 points

Nato İzmir iş ilanı Aylık 178 Bin TL

Nato İzmir iş ilanı Aylık 178 Bin TL

NATO İzmir Uzman İş İlanı

Müttefik Kara Komutanlığı (LANDCOM) Karargahı, NATO ve Ortak Kara Kuvvetlerinin koordinasyonundan ve senkronize edilmesinden sorumlu olan Harekat Alanı Kara Bileşeni ve Kara Savunucusudur. Kara alanının hazırlığını, birlikte çalışabilirliğini, standardizasyonunu ve yeterliliğini sağlamak amacıyla Müttefik kuvvetlere planlama, koordinasyon ve komuta yetenekleri sağlamak için karargah unsurlarını konuşlandırır.

Görevler:
G8 Direktörlüğü, LANDCOM bütçelerinin hazırlanması, teklif edilmesi ve yürütülmesinden, bunların yönetiminden, muhasebesinden, satın almasından, sözleşmesinden, ödemesinden ve mali kontrolünden sorumludur. Bütçe ve Ödeme Şubesi, LANDCOM için bütçe taslakları hazırlar ve önerir, taahhütlerin uygunluğunu kontrol eder, fon çağrıları yapar, bütçenin uygulanmasını kontrol eder ve ödemeyi gerçekleştirir.

Şube Başkanı (Bütçe ve Ödeme):
Bu görevli, LANDCOM bütçe tahminlerinin ve diğer finansman taleplerinin hazırlanmasından ve taranmasından sorumludur ve tatbikatlar, İletişim ve Sosyal Yardım dahil olmak üzere LANDCOM’a devredilen bütçeleri yönetir. Gereksinimlerin uygunluğunu ve karşılanabilirliğini belirler. Ayrıca banka hesaplarının ve nakit paranın işleyişinden de sorumludur.

Çalışanın, sözleşmede herhangi bir değişiklik yapılmaksızın, organizasyonun başka bir yerinde aynı kademede benzer görevleri yerine getirmesi istenebilir.

Görevli, NATO sınırları içinde ve dışında operasyon konuşlandırmaları ve/veya TDY görevlerini üstlenmesi gerekebilir.

Çalışma normalde Normal NATO ofisi çalışma ortamında gerçekleştirilir. Normal Çalışma Koşulları geçerlidir. Yaralanma riski Risk Yok olarak sınıflandırılmıştır.

Profesyonel Deneyim: Finans, Bankacılık ve Sigorta

Beceri Düzeyi:
Açık bir hesap verme sorumluluğu çerçevesinde genel yönlendirme altında çalışır. Önemli kişisel sorumluluk ve özerklik uygular. Verilen hedefleri ve süreçleri karşılamak için kendi işini planlar. Müşterileri, tedarikçileri ve ortakları hesap düzeyinde etkiler. Başkalarının çalışmaları ve kaynakların tahsisi konusunda bir miktar sorumluluk sahibi olabilir. Kendi uzmanlığıyla ilgili dış faaliyetlere katılır. Projelerin başarısını ve ekip hedeflerini etkileyen kararlar alır. İş, çeşitli bağlamlarda çok çeşitli karmaşık teknik veya mesleki faaliyetleri içerir. Karmaşık sorunları araştırır, tanımlar ve çözer. Uygulanabilir standartlar, yöntemler, araçlar ve uygulamalar arasından uygun olanı seçer. Akıcı, sözlü ve yazılı iletişim kurar ve karmaşık bilgileri hem teknik hem de teknik olmayan izleyicilere sunabilir. Ortak hedefleri paylaşan paydaşlar arasındaki işbirliğini kolaylaştırır. Zaman ve kalite hedeflerini tutturmak için çalışmaları planlar, programlar ve izler. Yeni bilgileri hızla özümser ve etkili bir şekilde uygular. Gelişen teknolojiler ve uygulamaları konusunda farkındalığını sürdürür ve kendi gelişimini yönlendirmek için sorumluluk alır.

Eğitim/Öğretim:
Üniversite Diploması ve 4 yıllık post-ilişkili deneyim veya Yüksek Ortaöğretim ve tamamlanmış ileri düzey mesleki eğitim, 5 yıllık post-ilişkili ve 2 yıllık fonksiyonla ilgili deneyime sahip mesleki yeterlilik veya mesleki akreditasyona yol açar. İşe özel ek nitelikler ve deneyim, Mesleki/Tecrübe paragrafı (4/a) altında açıklanmıştır. Belirsizlik durumunda, gerekli işe özel deneyim, burada açıklanan standart eğitim ve öğretim seviyelerine ve deneyime göre önceliklidir.

Dil:
İngilizce – SLP 4343 – (Dinleme, Konuşma, Okuma ve Yazma)

BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Nato İzmir iş ilanı Aylık 178 Bin TL

WhatsApp duyuru kanalımıza üye olmak için tıklayın

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Fuarı Davetiyesi için tıklayın

Yurtdışında Uygun Fiyatlı İnternet Uygulaması için tıklayınız ( 3 Dolar İndirim Çeki İçerir )

İnstagram grubumuza üye olmak ve anlık bildirim almak için tıklayınız

Erasmus+ Projeleri İçin Tıklayınız


Like it? Share with your friends!

192
192 points

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
AyberkOguzz

AyberkOguzz

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir