Macaristan Galyatető Erasmus+ Projesi


191
191 points

Macaristan Galyatető Erasmus+ Projesi AÇIK ÇAĞRI! KATILIMCI ÜLKELER : Ermenistan Bulgaristan Hırvatistan Macaristan Litvanya Romanya İspanya İsveç Türkiye Ukrayna

Eğitim Kursu: Essence plus

Ne zaman? 13-21 Nisan 2023 📆

Nereye? Galyatető, Macaristan

Kim için? Gençlik çalışanları, Sosyal hizmet uzmanları, Gençlik liderleri, Eğitmenler, Eğitimciler Yenilikçi metodolojik kombinasyonlara dayalı 7 günlük eğitim kursu. Birincil yöntem, eğitimle ilgili yöntem ve teknikler, çözüm odaklı ve travma bilinçli yaklaşım gibi araçlarla birleştirdiğimiz deneyimsel pedagojidir.

Konaklama ve yemek Faaliyetler süresince konaklama ve yemek (kahvaltı, öğle ve akşam yemeği) karşılanacaktır.

Seyahat iadesi Hırvatistan, Macaristan, Romanya – 180€ Yeşil seyahat 210€

Bulgaristan – 275€ Yeşil seyahat 320€

Litvanya, İsveç, Türkiye, Ukrayna – 275€ Ermenistan gerçek mesafeye bağlıdır),

İspanya – 360 € Bilgi ve uygulama (bilgi paketindeki uygulama bağlantısı):

Macaristan Galyatető Erasmus+ Projesi

BİLGİ PAKETİ İÇİN TIKLAYINIZ

Avrupa Birliği Projeleri İçin Tıklayınız

Erasmus+ programı katılımcılarının ülkelerinde yaşayan ve çalışan insanlarla etkileşim içinde olmalarını sağlar. Bu, katılımcıların dil becerilerini geliştirmelerine ve öğrenmelerine olanak tanır.

Erasmus+ programı katılımcılarını farklı ülkelerdeki kültürler, eğitim sistemleri ve yaşam tarzları hakkında bilgi edinmelerine olanak tanır. Bu, katılımcıların kendilerini daha iyi tanımalarını ve kültürler arasında anlayış ve tolerans geliştirmelerini sağlar.

Erasmus+ programı katılımcılarına çalışma veya gönüllülük yaparak profesyonel deneyim kazanma fırsatı sunar. Bu, katılımcıların kariyer fırsatlarını genişletmelerine ve çalışma hayatına hazır olmalarına yardımcı olur.

Erasmus+ programı katılımcılarının Avrupa Birliği ülkeleri ve diğer ülkelerdeki insanlarla tanışmalarını ve sosyal ağlarını genişletmelerini sağlar. Bu, katılımcıların gelecekteki iş veya çalışma fırsatları için önemli bir araç olarak kullanabilecekleri bir dizi iletişim ve işbirliği ilişkileri oluşmasına olanak tanır.

Erasmus+ programı kurumlar arasındaki işbirliğini teşvik etmekte ve eğitim sistemlerinin modernleştirilmesini kolaylaştırmaktadır.


Like it? Share with your friends!

191
191 points

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
3
love
lol lol
1
lol
omg omg
3
omg
win win
2
win
AyberkOguzz

AyberkOguzz

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir