Macaristan Békés 7 Gün Gençlik Değişimi


198
198 points

Macaristan Békés 7 Gün Gençlik Değişimi

Macaristan Békés 7 Gün Gençlik Değişimi

İletişim ile ilgili sorunlarınız mı var? Topluluk önünde konuşma yapmakta zorlanıyor musunuz? Anlaşmazlıkları çözmekte zorlanıyor musunuz?

Bu gençlik değişimi, tam da sizin için! “Let’s Talk” adlı proje, iletişim becerilerinizi geliştirmenize ve topluluk önünde konuşma yapma yeteneğinizi artırmanıza yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Bu 7 (+2 seyahat) günlük süre boyunca, atölye çalışmaları, oyunlar, topluluk önünde konuşma egzersizleri, münazaralar, derinlemesine düşünme ve tartışmalar gibi farklı deneyimsel ve resmi olmayan etkinliklerle kişisel iletişim ve çatışma çözme becerilerinizi güçlendireceksiniz. Ayrıca, katılımcılar olarak etkinlikleri kendiniz hazırlayacak ve sunacaksınız.

Bu proje aynı zamanda uluslararası bir ortamda yeni insanlarla tanışma fırsatı da sunmaktadır. Türkiye, Bosna-Hersek, Ukrayna, İspanya ve Macaristan’dan gelen uluslararası bir grup gençle birlikte becerilerinizi geliştirmek için bu harika deneyimi yaşayacaksınız.

Program süresince, Budapeşte’ye 200 km uzaklıkta bulunan Békés adlı küçük bir kasabada grup konaklaması gerçekleştirilecektir. Bu mekan, kendinizi geliştirmenize ve deneyimden en iyi şekilde yararlanmanıza odaklanmanız için güvenli bir atmosfer sunan doğayla çevrili kırsal bir bölgede yer almaktadır.

Türkiye, Ukrayna, Bosna-Hersek, İspanya ve Macaristan’dan katılımcılar aranmaktadır. Bu Erasmus+ Gençlik Değişimi olan “Let’s Talk” projesine katılarak iletişim becerilerinizi geliştirmek için pratik yapma fırsatını kaçırmayın!

Proje Adı: Let’s Talk
Konu: İletişim, Topluluk Önünde Konuşma, Çatışma Yönetimi
Tarih: 2-10 Eylül 2023
Yer: Békés, Macaristan

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayınız

Macaristan Békés 7 Gün Gençlik Değişimi

Yurtdışında Uygun Fiyatlı İnternet Uygulaması için tıklayınız ( 3 Dolar İndirim Çeki İçerir )

İnstagram Hesabımızı Takip Etmek Projelerden Haberdar Olmak İçin Tıklayınız

Erasmus+ Projeleri İçin Tıklayınız

WhatsApp grubumuza üye olmak ve anlık bildirim almak için tıklayınız


Like it? Share with your friends!

198
198 points

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
AyberkOguzz

AyberkOguzz

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir