Macaristan 10 Gün Gençlik Değişimi


190
1 share, 190 points

Macaristan 10 Gün Gençlik Değişimi

Macaristan 10 Gün Gençlik Değişimi

Projenin amacı, gençlerin katılımını teşvik ederek açık hava etkinliklerinin önemini vurgulamak, fiziksel ve zihinsel sağlığın önemi, stres yönetimi ve çevre ile engellilik gibi faktörlerin bireyin olanaklarını nasıl etkilediğini farkındalık yaratmaktır.

Proje kapsamında, salgın hastalıkların gençlerin yaşamlarına etkileri, sağlıklı yaşam tarzları, açık havada bulunmanın ve sporun kullanılması gibi konular üzerinde durarak gençlere boş zamanlarını değerlendirme konusunda faydalı seçenekler sunmayı hedefliyoruz. Bu proje, bir spor kampı olmamakla birlikte, bazı spor aktivitelerini atölyelerimizde kullanarak gençlere pratik deneyimler sunmayı planlamaktayız.

Ayrıca, yaşam boyu öğrenme ve sağlıklı yaşam tarzının önemini vurgulayarak çevre ve doğal değerlere, spor eğitimine ve sağlıklı yaşam tarzına eşit bir önem veriyoruz. Programlarımız sırasında gençlerin kendi kültürlerine dair farkındalıklarını artırmak da temel bir hedefimizdir. Aynı zamanda dayanışma, hoşgörü, kabul, dahil etme, eşitlik, Avrupa bilinci, kültürel anlayış, çok dillilik ve yabancı dillerin önemi gibi Avrupa değerlerine vurgu yaparak gençleri aktif katılıma teşvik ediyoruz.

Faaliyetlerimizi çeşitli öğrenme yöntemlerini kullanarak gerçekleştiriyoruz.

Proje, 7-18 Ağustos 2023 tarihleri arasında Macaristan’ın Tiszafüred şehrinde düzenlenecektir. Sağlıklı yaşam ve spor konularında 6 ülkeden 36 katılımcıyı bir araya getirecektir. Youth Eurasia adına 5 katılımcı ve 1 lider seçilecektir.

Katılımcıların seyahat, konaklama, yemek ve eğitim masrafları projemiz tarafından tamamen karşılanacaktır.

Başvuru formuna erişmek için tıklayınız

Macaristan 10 Gün Gençlik Değişimi


Like it? Share with your friends!

190
1 share, 190 points

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
AyberkOguzz

AyberkOguzz

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir