Litvanya 6 Ay ESC Gönüllülük Projesi


191
191 points

Litvanya 6 Ay ESC Gönüllülük Projesi

Litvanya 6 Ay ESC Gönüllülük Projesi

Canlı ve dinamik Nesiller Evi’ne adım attığınızda, sizi sıcak bir karşılama bekliyor! Kuruluşumuz, farklı yaş gruplarındaki sakinlere çeşitli sosyal hizmetler sunmanın yanı sıra, enerji dolu gençlere, dirençli annelere ve çocuklara ev sahipliği yaparak topluluğumuza canlılık katıyor.

Aynı zamanda bir Gündüz Merkezi olarak faaliyet gösteriyoruz ve burada yaşlılar için düzenlenen ilginç ve etkileşimli aktivitelerle dolu günler geçiriyoruz. Siz de bu enerjik merkezin bir parçası olmak isterseniz, Gönüllü Programımıza katılabilirsiniz.

Gençleri bilgisayar becerileriyle tanıştırmaktan, yaşlılara dostça bir el uzatmaya kadar farklı müşterilere özel etkinliklere katılma şansına sahip olacaksınız. Bu özel etkileşimler, topluluğumuzda herkesin birbirinden öğreneceği ve büyüyeceği bir ortam yaratacaktır.

Konaklama, Yemek ve Ulaşım Düzenlemeleri

Gönüllü olarak katılan herkese özel bir oda sunacak ve diğer uluslararası gönüllülerle paylaşılan bir dairede kalma imkanı sağlayacağız. Ayrıca şehir içi toplu ulaşım masraflarınızı karşılayacak ve aylık yiyecek ve cep harçlığı da sunacağız.

Eğitim ve Aktiviteler

Proje süresince düzenlenecek olan gönüllü grup toplantıları ve mentorluk desteğinin yanı sıra, yerel dil olan Litvanca’yı öğrenme fırsatı elde edeceksiniz. Ayrıca, kuruluşumuzun düzenlediği etkinliklere katılım sağlayarak çeşitli deneyimler kazanacaksınız.

Katılımcı Profili

Eğer dinamik bir ortamda çalışmayı ve yaşlılarla, gençlerle ve çocuklarla etkileşimde bulunmayı seviyorsanız, bu projeye katılmanız için sizi bekliyoruz. Değerlere önem veriyor, öğrenmeye ve büyümeye açık birisiniz. Topluluğumuza değer katma arzusunda olan herkesi bekliyoruz.

Gelin, farklılıkların, büyümenin ve nesiller boyu süren etkilerin peşinde olan bu heyecan verici yolculuğa katılın! Proje tarihleri: 11/12/2023 – 11/06/2024

Detaylar ve başvuru için tıklayınız

Litvanya 6 Ay ESC Gönüllülük Projesi

Yurtdışında Uygun Fiyatlı İnternet Uygulaması için tıklayınız ( 3 Dolar İndirim Çeki İçerir )

İnstagram grubumuza üye olmak ve anlık bildirim almak için tıklayınız

İnstagram Hesabımızı Takip Etmek Projelerden Haberdar Olmak İçin Tıklayınız

Erasmus+ Projeleri İçin Tıklayınız


Like it? Share with your friends!

191
191 points

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
AyberkOguzz

AyberkOguzz

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir