Kıbrıs ESC Gönüllülük Projesi


187
187 points

Kıbrıs ESC Gönüllülük Projesi

Kıbrıs ESC Gönüllülük Projesi

Bu proje, H4C ekibi ile işbirliği yaparak, iletişim stratejisinin yürütülmesinde ve Dayanışma Evi Desteği kapsamında barındırılan faaliyetlerde katkıda bulunmayı hedefleyen bir projedir. Proje kapsamında katılımcılar, araştırma, kodlama, içerik oluşturma ve iletişim görevleri gibi çeşitli aktivitelere katkıda bulunacaklardır.

Konaklama, yemek ve ulaşım düzenlemeleri de katılımcılar için sağlanmaktadır. Katılımcılar, istedikleri takdirde diğer katılımcılarla ortaklaşa eşyalı bir dairede yaşama şansına sahip olacaklardır. Ayrıca, işe gitmek için H4C tarafından ücretsiz bisiklet kullanma imkanı sunulmaktadır. Eğer katılımcının kendi yeri/dairesi varsa, kendisine benzin ödeneği ve cep harçlığı gibi ek ödemeler de sağlanacaktır.

Proje süresince katılımcılara harici bir mentor sağlanacak ve H4C personeli ile birlikte çalışarak ihtiyaç duyduklarında destek almaları sağlanacaktır. Günlük işlerin bir parçası olarak organizasyonun etkinliklerine davet edilecekler ve dil desteği de sağlanacaktır.

Projelerden kabul alma taktikleri videomuzu izlemek için tıklayınız

Katılımcı profili olarak, 18 ila 30 yaş arası, güçlü kişilerarası becerilere sahip, ekibin bir parçası olarak çalışabilen, iletişim, siyaset bilimi, barış ve çatışma çalışmaları gibi alanlara ilgi duyan ve içerik oluşturma konusunda motivasyonlu ve yaratıcı kişiler aranmaktadır. Sosyal medya platformlarını kullanma yetkinliği veya kendi ülkelerinden bir gönderen kuruluşa sahip olma da katılımcı profili için önemli bir özelliktir. İngilizce bilgisi ise zorunlu bir gerekliliktir, Yunanca ve/veya Türkçe bilgisi ise avantaj sağlayacaktır.

Detaylar ve başvuru için tıklayınız

Kıbrıs ESC Gönüllülük Projesi

Facebook Proje bulma ve yardımlaşma grubumuza Katılmak İçin Tıklayınız

Yurtdışında Uygun Fiyatlı İnternet Uygulaması için tıklayınız ( 3 Dolar İndirim Çeki İçerir )

İnstagram Hesabımızı Takip Etmek Projelerden Haberdar Olmak İçin Tıklayınız

Erasmus+ Projeleri İçin Tıklayınız

Telegram grubumuza üye olmak ve anlık bildirim almak için tıklayınız


Like it? Share with your friends!

187
187 points

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
AyberkOguzz

AyberkOguzz

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir