İtalya Uzun Dönem ESC Projesi


183
183 points
İtalya Uzun Dönem ESC Projesi

İtalya Uzun Dönem ESC Projesi

“Yurtdışıbileti” ekibi bugünkü duyurusunu Torino için yapıyor! 01/09/2023 – 30/09/2024 tarihleri arasında toplam 52 hafta olarak gerçekleşecek olan İtalya Uzun Dönem ESC Projesi için katılımcılar aranıyor!

Proje Yeri:  Torino, İtalya

Proje Faaliyet Tarihi: 01/09/2023 – 30/09/2024

Son Başvuru Tarihi: 19/06/2023!!!

Proje Açıklaması

Projede farklı çalışma alanlarının gelişimine katkıda bulunmak amacıyla, eğitim, gençlik ve oyunlaştırma ile ilgili faaliyetlere aktif olarak katılımınız ve iletişim desteğiniz büyük önem taşıyor. Bu doğrultuda, projenin değerlerini tanıtmak için iletişim içerikleri ve grafikler oluşturmanıza ihtiyacımız var! Biz de, sizin kişisel projelerinize ve İtalyanca kurslarınıza destek olmak için tüm yıl boyunca yanınızda olacağız.

Proje Dahilinde

Yemek, barınma, sağlık sigortası ve harçlık Avrupa Dayanışma Programı tarafından sağlanmaktadır. Bir yatak odasını paylaşacağınız gönüllüler evinde konaklayacaksınız. Ana tesisler sağlanmaktadır (tam donanımlı mutfak, çamaşır makinesi, wifi). Gönüllüler için otobüs biletleri veya bisikletler sağlanacaktır.

Katılımcı Profili

İletişim yeteneklerinizi geliştirmek ve bir topluluk lideri olmak için hevesli misiniz? AB politikaları, sürdürülebilirlik ve oyunlaştırma konularına meraklı mısınız? 12 ay boyunca bize katılarak aktif bir rol almak ve yeni görüşlerle katkıda bulunmak isteyen heyecanlı bireyler arıyoruz. Geliştirdiğimiz konulara ilgi duyan, açık fikirli ve yaratıcı kişilerle işbirliği yapmak için sabırsızlanıyoruz.

DETAYLI BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN

İtalya Uzun Dönem ESC Projesi

İnstagram Hesabımızı Takip Etmek Projelerden Haberdar Olmak İçin Tıklayınız

Erasmus+ Projeleri İçin Tıklayınız

WhatsApp grubumuza üye olmak ve anlık bildirim almak için tıklayınız


Like it? Share with your friends!

183
183 points

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Zülal Çoban

Zülal Çoban

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir