İtalya 7 Gün Erasmus+ Projesi


183
183 points

İtalya 7 Gün Erasmus+ Projesi

İtalya 7 Gün Erasmus+ Projesi

“Healthy Bodies For A Healthy Society” adlı bu proje, gençlerin spor ve fiziksel aktivitenin önemini anlamalarını ve sağlıklı bir yaşam tarzını teşvik etmeyi amaçlayan bir Erasmus+ Gençlik Değişimi projesidir. Proje, sporun gençlerin psikofiziksel refahını ve öz saygısını geliştirici bir araç olarak kullanılmasını hedeflemektedir.

Projenin temel amacı, gençleri aktif ve sağlıklı bir yaşam tarzının önemi konusunda bilinçlendirmek ve sporu katılımcı bir araç olarak teşvik etmektir. Aynı zamanda fırsat eşitliğini, çeşitliliği ve kapsayıcılığı teşvik ederek, imkanları kısıtlı gençler arasında işbirliği ve iletişimi desteklemeyi hedefler. Proje, Avrupa’nın farklı yerlerinden gelen gençler arasında çok kültürlü ekip çalışması ve kültürlerarası öğrenme fırsatları sağlayarak katılımcıların kişisel gelişimine katkıda bulunmayı amaçlar.

Projelerden kabul alma taktikleri videomuzu izlemek için tıklayınız

Proje, Türkiye, İtalya, Yunanistan, Litvanya, Portekiz, İspanya ve Polonya’dan toplam 6 genç katılımcıyı kabul edecektir. Katılımcıların yaşı 18-25 arasında olmalı ve İngilizce dilinde iletişim kurabilmelidir. Proje tarihleri 25 Eylül – 3 Ekim 2023 arasında gerçekleşecek olup, katılımcıların seyahat, konaklama, yemek ve diğer harcamaları Avrupa Komisyonu tarafından karşılanacaktır. Seyahat bütçesi 275€’ya kadar olacaktır.

Bu proje, gençlerin sağlıklı yaşam ve sporun önemi konusunda bilinçlenmelerine katkıda bulunan, farklı kültürlerden gençler arasında iletişim ve işbirliğini teşvik eden, Erasmus+ programının olanaklarını ve AB’nin yaygın eğitim programlarından yararlanma fırsatlarını keşfetmelerine olanak sağlayan değerli bir fırsattır. Katılımcılar, proje süresince olumlu bir deneyim yaşayacak ve sağlıklı yaşam tarzının önemini anlamalarına ve kendi kişisel gelişimlerine katkıda bulunacaklar.

Başvuru için tıklayınız

İtalya 7 Gün Erasmus+ Projesi

Yurtdışında Uygun Fiyatlı İnternet Uygulaması için tıklayınız ( 3 Dolar İndirim Çeki İçerir )

İnstagram Hesabımızı Takip Etmek Projelerden Haberdar Olmak İçin Tıklayınız

Erasmus+ Projeleri İçin Tıklayınız

WhatsApp grubumuza üye olmak ve anlık bildirim almak için tıklayınız


Like it? Share with your friends!

183
183 points

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
1
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
AyberkOguzz

AyberkOguzz

Bir Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir