İsveç Erasmus+ Gençlik Değişimi


188
188 points
İsveç Erasmus+ Gençlik Değişimi

İsveç Erasmus+ Gençlik Değişimi

İsveç Stockholm’de gerçekleştirilecek olan gençlik değişimi projesi için 5 katılımcı seçilecektir. Bu proje, Erasmus+ programı gençlik hareketliliği kapsamında düzenlenmektedir.

Girişimcilik son yıllarda sıkça kullanılan bir kavramdır ve birçok ülkeyi stratejiler geliştirmeye yönlendirmiştir. En yaygın tanımıyla, girişimcilik, bir kişinin, bir ekip ya da mevcut bir işletmenin, yeni bir işletme kurarak veya mevcut bir işletmeyi genişleterek yeni bir girişim oluşturma girişimidir.

Başvuru koşulları oldukça esnektir ve öğrenci veya spesifik bir yerde çalışma gerekliliği yoktur. Herkes başvuruda bulunabilir, ancak sadece grup lideri 30 yaş üstü adaylardan seçilebilmektedir. Katılımcıların 15-30 yaş arasında olması gerekmektedir.

Başvurular için pasaport türü de önemli değildir. Bordo pasaport sahipleri de başvuruda bulunabilir ancak son vize alım durumlarına göre gitme durumları belirlenecektir. Dernek, vize başvurusu için gerekli tüm evrakları sağlayacaktır, ancak vize durumlarını garanti edememektedir.

Bu projeye başvurarak, yurt dışında birçok farklı kültürle tanışma ve yeni deneyimler kazanma fırsatını elde edebilirsiniz.

SON BAŞVURU TARİHİ 26 Nisan

Başvurmak için tıklayınız

İsveç Erasmus+ Gençlik Değişimi

İnstagram Hesabımızı Takip Etmek Projelerden Haberdar Olmak İçin Tıklayınız

Erasmus+ Projeleri İçin Tıklayınız

Projelerden anında haberdar olmak için Telegram Hesabımız


Like it? Share with your friends!

188
188 points

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
AyberkOguzz

AyberkOguzz

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir