İstanbul 1 Hafta Erasmus+ Eğitim Kursu


192
192 points

İstanbul 1 Hafta Erasmus+ Eğitim Kursu

İstanbul 1 Hafta Erasmus+ Eğitim Kursu

Bu eğitim kursu, genç katılımcıların dijital beceri ve yetkinliklerinin geliştirilmesini hedefleyen bir Erasmus+ projesidir. Ayrıca günümüzde yaygın olan dijital kampanyalar ve çevrimiçi platformlar hakkında yetkinliklerin artırılması, katılımcılar ve kuruluşlar arasında sosyal ihtiyaçların belirlenmesinde görev alabilecek bireylerin geliştirilmesi ve katılımcıların özgüven ve özsaygısının artırılması amaçlanmaktadır.

Projede aynı zamanda katılımcılar Erasmus+ programları hakkında bilinçlendirilecek ve gelecekteki yerel ve uluslararası projeler için beyin fırtınası yapma fırsatı sağlanacak. Dijital okuryazarlık yetkinliği de geliştirilecek ve sürdürülecek. Katılımcılar, sosyal sorunları ele alırken ve bu süreçler üzerinde araştırma yaparken, amaçlarına uygun bilgi ve kampanyalara doğru bir şekilde ulaşabilme ve bu aşamalarda etkin görev alabilme yeteneğini kazanacaklar.

Bu eğitim kursu, genç katılımcıların dijital dünyada daha etkin ve bilinçli şekilde hareket etmelerini, topluluklarına daha fazla katkıda bulunmalarını ve gelecekteki projelerde aktif rol almalarını sağlamayı hedeflemektedir.

İstanbul 1 Hafta Erasmus+ Eğitim Kursu

Bu proje, genç katılımcıların çeşitli yetkinliklerini geliştirmeyi hedefleyen bir Erasmus+ eğitim kursudur. Bu yetkinlikler arasında problem çözme, kültürel farkındalık, sosyal ve vatandaşlık yetkinlikleri, dijital kampanyalarda inisiyatif alma ve dijital platformlarda aktif görev alma becerileri bulunmaktadır.

Katılımcılar, kendilerini geliştirme konusunda çalışacak, kuruluşlarında ve topluluklarında aktif rol alacak ve deneyimlerini uluslararası düzeydeki akranlarıyla paylaşacaklar. Aynı zamanda online kampanyalar oluşturmayı ve bu kampanyalarla uluslararası bir görünürlük elde etmeyi öğrenecekler.

Bu proje, katılımcıların topluluk önünde konuşma ve yabancı bir dilde kendini ifade etme becerilerini geliştirmelerine ve farklı ülkelerden ve geçmişlerden gelen insanlarla daha iyi çalışma ve iletişim kurma yeteneklerine katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

Ayrıca, gençler dijital çağda aktif görev almayı ve sunulan fırsatları değerlendirmeyi öğrenecek, Erasmus+ Programları hakkındaki bilgilerini artıracak ve fikirlerini yerel ve uluslararası girişimlere dönüştürme hazırlığı yapacaklar.

Proje sürecinde aktif görev alan katılımcılara YouthPass sertifikası verilecektir. Proje tarihleri 16-23 Ağustos 2023 arasında olacaktır ve 18-30 yaş arası 7 genç programa dahil edilecektir.

Başvuru için, iletişimi kuvvetli, grup çalışmalarına hakim, sorumluluk sahibi, gençlik çalışmalarına aktif katılım sağlamış ve yeteri düzeyde İngilizce bilgisine sahip 18-30 yaş arası gençlerin başvurması beklenmektedir.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

İstanbul 1 Hafta Erasmus+ Eğitim Kursu

Facebook Proje bulma ve yardımlaşma grubumuza Katılmak İçin Tıklayınız

Yurtdışında Uygun Fiyatlı İnternet Uygulaması için tıklayınız ( 3 Dolar İndirim Çeki İçerir )

İnstagram Hesabımızı Takip Etmek Projelerden Haberdar Olmak İçin Tıklayınız

Erasmus+ Projeleri İçin Tıklayınız

Telegram grubumuza üye olmak ve anlık bildirim almak için tıklayınız


Like it? Share with your friends!

192
192 points

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
AyberkOguzz

AyberkOguzz

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir