İspanya 8 Gün Erasmus+ Projesi


184
184 points

İspanya 8 Gün Erasmus+ Projesi

İspanya 8 Gün Erasmus+ Projesi
Landscape with Garachico town of Tenerife, Canary Islands, Spain

Bu kültür değişimi “kültür, sanat ve hakkında” ile genç insanlar için yeni bir farkındalık düzeyi yaratabilir. Bu proje ve daha geniş anlamda, ülkenizin, benim ülkemin veya diğer ülkelerin kültürü hakkında henüz bilgi sahibi olmayan gençleri anlatacaktır. Ve onlara, hepimizin daha çok benzer ve farklı olduğunu ve her birimizin paylaşmak için kendi güzellikleri ve zenginlikleri olduğunu anlatacaktır. Bu proje, katılımcılara farklı türde sanat deneyimi kazandıracak ve kendi kültürlerini tanımayı ve paylaşmayı öğrenme fırsatı sunacaktır.

Sonuncusu, bu projenin üçüncü önemli noktası, sosyal medya gibi sosyal medyanın genç insanların hayatları üzerindeki etkilerini ve sonuçlarını ele almaktır. Çünkü sosyal medya, birçok genç insan için hayatın ayrılmaz bir parçasıdır ve onların kültürü ve sanatı teşvik etmek için büyük bir potansiyel kanal olarak görüyoruz. Onun önemi ve değerlerini ele almaktır. Kültürel gelenekleriniz, hikaye anlatma, müzik, şarkı, dans veya sanat aracılığıyla paylaşılabilir.

Proje hakkında

Sanat unsurları aracılığıyla kültürel benzerlikleri keşfetmek, kültürel kalıpların varlığına ve nasıl kırılacağına dair farkındalığı artırmak, kültür ve önemini, sanat ve onun önemini, sanat aracılığıyla kültürü nasıl teşvik edeceğinizi, mirası paylaşarak korumanın ve gençlik dolu yaratıcı bir şekilde teşvik etmenin bir yolu olarak nasıl teşvik edebilirsiniz. Geleneklerinizi, alışkanlıklarınızı, müziğinizi, dansınızı vb. paylaşmak ve diğerlerine öğretmek. Farklı sanat unsurlarını keşfetmek: müzik, dans, resim, hikaye anlatıcılığı, dijital filmler, el işleri vb.

Katılımcıların interneti nasıl daha iyi kullanacaklarına ve kendi yararları için sosyal medyayı olumlu bir şekilde nasıl kullanacaklarına dair bilgi sahibi olmalarını artırmak; dünyayı başka bir bakış açısından keşfetmek ve farklı unsurlar aracılığıyla “seyahat” etmek, kapıları açmak ve gençleri geleneklerini, şarkılarını, dilini, şiiri vb. paylaşmaya teşvik etmek; kültürü miras almak, yaratıcılığı uyandırmak ve etki yaratmak için kullanmak; gençler arasında yetkinlik geliştirmeye odaklanmak.

Konaklama

“Lomojurgo Doğa Sınıfı,” Gran Canaria adasında (Las Palmas Eyaleti, Kanarya Adaları) yer alan ayrıcalıklı bir konumda bulunmaktadır. Arucas belediyesinin şehir merkezine çok yakın bir konumda bulunup doğa ile çevrilidir ve Las Palmas de Gran Canaria şehrine sadece 12 dakika uzaklıktadır.

Bu konaklama tesisi, ranza yataklı odaları, donanımlı bir mutfak, oturma-yemek odası, eğitim/etkinlikler için bir oturma odası, duşlu, sıcak ve soğuk su ile donatılmış uygun banyolar ve tuvaletler dahil olmak üzere 50 kişilik kapasiteye sahiptir. Ayrıca, çeşitli açık hava etkinliklerine katılabileceğiniz 32.000 metrekarelik büyük bir açık alanı bulunmaktadır.

Tesiste ayrıca otopark alanı, mangal, banklarla masalar ve açık hava tuvaletleri bulunan bir rekreasyon alanı sunulmaktadır. Bu, arkadaşlarınız ve ailenizle sosyal bir hafta sonu geçirmek ve günlük rutinden kopmak için ideal bir mekandır.

Adres: Camino del Arco, No. 77, 35412, Arucas, Las Palmas.

Daha fazla bilgi ve fotoğraf için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz: https://www.conaturaleza.com/

Yemek

Program süresince katılımcılar üç öğün yemek alacaktır. Lütfen başvuru formunda diyet tercihlerinizi ve gereksinimlerinizi (vejetaryen, vegan veya herhangi bir gıda alerjisi gibi) paylaşın. Ayrıca, katılımcılar yemek hazırlamaya katkıda bulunma fırsatına sahip olacaklardır.

Başvuru Şartları ;

Başvurular değerlendirilirken bu şartlar kesinlikle kontrol edilecektir.

https://www.instagram.com/yurtdisibileti/ Hesabı Takip Etmek

https://www.instagram.com/strongfutureassociation/ Hesabı Takip Etmek

BAŞVURMAK İÇİN Strongfuture.ggd@gmail.com ADRESİNE CV GÖNDERİNİZ

İnfopack ; https://drive.google.com/file/d/1eMDuCRP48reglBSoU06362uc8siWjpYc/view

Projede bol şans dilerim – Ayberk

İspanya 8 Gün Erasmus+ Projesi

Yurtdışında Uygun Fiyatlı İnternet Uygulaması için tıklayınız ( 3 Dolar İndirim Çeki İçerir )

İnstagram grubumuza üye olmak ve anlık bildirim almak için tıklayınız

İnstagram Hesabımızı Takip Etmek Projelerden Haberdar Olmak İçin Tıklayınız

Erasmus+ Projeleri İçin Tıklayınız


Like it? Share with your friends!

184
184 points

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
AyberkOguzz

AyberkOguzz

2 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir