İspanya 7 Gün Erasmus+ Projesi

İspanya 7 Gün Erasmus+ Projesi


183
183 points

İspanya 7 Gün Erasmus+ Projesi

İspanya 7 Gün Erasmus+ Projesi

İspanya’nın Katalan Pireneleri’nde düzenlenecek olan “New Myths” adlı Erasmus+ projesi, Avrupa ve dünya genelinden 12 farklı ülkeden seçilecek 24 katılımcıya yönelik 6 günlük bir eğitim programıdır. Proje, mitolojinin bireysel ve toplumsal psikolojik gerçekliklerimiz üzerindeki etkisini anlamamıza ve kimlik ile derin bir bağ kurmamıza odaklanmaktadır.

Katılımcılar, mitler ve kahramanın yolculuğu konuları üzerine düşünmeye teşvik edilecek ve anlatım ve sözlü iletişim teknikleri, farkındalık, hareket, doğadaki ritüeller ve grup dinamikleri gibi araçlar kullanılarak bu ilişkiyi güçlendirmeye teşvik edilecektir. Ayrıca, katılımcılar yerel ve ulusal mitleri keşfederek onlara çağdaş bir yorum getireceklerdir.

Proje kapsamında kullanılacak araçlar arasında anlatım ve hikaye anlatma teknikleri, mitolojinin günümüzdeki teorik ve pratik önemi, farkındalık, otantik hareket, şiddetsiz iletişim, doğa temelli ritüeller ve törenler, grup dinamikleri ve topluluk çalışması bulunmaktadır.

Katılımcılar, yaş ve cinsiyet dikkate alınarak 2, 4 veya 10 kişilik odalarda konaklayacaklardır. Mekânın tarihi ve ihtişamlı olmasına rağmen, odalar ve banyolar aynı özellikleri taşımaktadır. Yemekler tamamen vejetaryen olup, herhangi bir alerji veya intolerans durumu başvuru formunda belirtilmelidir.

Sanillés, nehir kenarındaki doğal sıcak su kaynaklarıyla beslenen, orman ve dağlarla çevrili tarihi bir kaplıca bölgesidir. Katılımcılar, açık havada çalışmaları beklenmektedir.

Proje adı “New Myths” olup, 21-28 Haziran 2024 tarihleri arasında Katalan Pireneleri’nde gerçekleştirilecektir.

Notlar:

  • Koordinatör kuruluş, vize masraflarının karşılanmayacağını bildirmiştir. Ancak, gidiş-dönüş uçak biletleri, konaklama ve proje süresince sağlanacak üç öğün yemek masrafları karşılanacaktır.
  • Proje süresince sunulacak yemekler vejetaryen olacaktır.

Başvuru Bilgileri: Türkiye’den katılımcılar, başvuru formundaki gönderici kuruluş bölümünde “Cosmos Youth” seçeneğini işaretlemelidir. Aksi halde başvuru geçersiz sayılacaktır.

Detaylar ve başvuru için tıklayınız

İspanya 7 Gün Erasmus+ Projesi

Projeye başvuru için motivasyon mektubu talep edilmektedir başvurunuzun kabul olma ihtimalini yükseltmek amacıyla özel danışmanlık almak veya projelere kabul almakla ilgili ipuçları için ücretli abonelik sisteminden yararlanabilirsiniz. TIKLAYINIZ

WhatsApp duyuru kanalımıza üye olmak için tıklayın

Yurtdışında Uygun Fiyatlı İnternet Uygulaması için tıklayınız ( 3 Dolar İndirim Çeki İçerir )

İnstagram grubumuza üye olmak ve anlık bildirim almak için tıklayınız

Erasmus+ Projeleri İçin Tıklayınız


Like it? Share with your friends!

183
183 points

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
1
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
AyberkOguzz

AyberkOguzz

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir