İspanya 6 Gün Erasmus+ Projesi


184
184 points

İspanya 6 Gün Erasmus+ Projesi

İspanya 6 Gün Erasmus+ Projesi

Katılımcı ücreti yoktur ve masraflar karşılanacaktır.

Bu PBA (Partner Building Activity) etkinliği, gençleri çevre politikalarını ve yerel demokrasileri birbirine bağlayan işbirliği projeleri geliştirmek için bir alan yaratmayı amaçlamaktadır. Gençlik ve Kalkınma Üniversitesi tarafından düzenlenmektedir. Bu faaliyet, gençlerin yerel düzeyde karar alma süreçlerine katılımını teşvik etmek ve gençlik alanında çalışan diğer Avrupa kuruluşlarıyla tanışmak ve ağ oluşturmak için bir platform görevi görecektir.

Etkinlikte, katılımcılar Avrupa demokrasilerinin zorluklarını ve fırsatlarını daha iyi anlayacak, yerel düzeyde kaliteli genç katılımını teşvik etmenin yollarını bulmaya yardımcı olacaklar. Aynı zamanda, genç iklim aktivistlerinin yerel çevre politikalarına ve gençlik politikalarına katılım yollarını keşfedecekler. Erasmus+ programının destek çerçevesini keşfedecekler ve bu programın sunduğu temel eylemlere odaklanarak proje fikirlerini destekleyecek araçları inceleyecekler.

Katılımcılar, çevre ile ilgili temel sorunları ve yerel topluluklardaki barış inşası arasındaki bağlantıyı anlamak için çalışacaklar ve sürdürülebilir ortaklıklar kurarak bu zorluklara yanıt vermeyi hedefleyecekler. Ortaklık Kurma Faaliyeti, yaygın eğitim metodolojisine dayanacak ve uygulama paylaşımını, karşılıklı diyaloğu, katılım teorilerini keşfetmeyi ve gençliğin Avrupa’ya katılımını teşvik etmek için yerel çevredeki uygulamaları hayata geçirmek için gelecekteki projeler için ortaklıklar kurarak somut adımlar planlamayı içerecektir.

Bu PBA etkinliği sırasında, katılımcı kuruluşlar arasında Avrupa’da gençlik alanında yeni ve uzun süreli işbirliklerine katkıda bulunacak yeni projeler ve girişimler yaratmayı hedeflenmektedir.

PBA’nın beklenen sonuçları şunlardır:

  • Avrupa gençlik politikası çerçevesi, gençlik katılımı ve demokrasi projeleri hakkındaki bilgileri daha da geliştirmek için Avrupa’dan ortakları bir araya getirmek.
  • Yerel çevre politikalarının oluşturulmasında gençlerin katılımının daha güçlü, daha sürdürülebilir ve daha barışçıl yerel demokrasilerin inşasına katkıda bulunma yollarını keşfetmek.
  • Yerel düzeyde gençlik çalışmasına ilişkin uzmanlık, deneyim ve iyi uygulamaların bilgi aktarımını sağlamak.

Başvuru için tıklayınız

İspanya 6 Gün Erasmus+ Projesi

Yurtdışında Uygun Fiyatlı İnternet Uygulaması için tıklayınız ( 3 Dolar İndirim Çeki İçerir )

İnstagram Hesabımızı Takip Etmek Projelerden Haberdar Olmak İçin Tıklayınız

Erasmus+ Projeleri İçin Tıklayınız

WhatsApp grubumuza üye olmak ve anlık bildirim almak için tıklayınız


Like it? Share with your friends!

184
184 points

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
AyberkOguzz

AyberkOguzz

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir