İspanya 6 Gün Erasmus+ Projesi


185
185 points

İspanya 6 Gün Erasmus+ Projesi

İspanya 6 Gün Erasmus+ Projesi

“Accompanied Youngsters” isimli proje, gençlik çalışanları için tasarlanmış 8 günlük bir eğitim kursudur ve İspanya’nın Pyrenees bölgesinde düzenlenecektir. Bu proje, aile desteği olmadan çocukluk çağı sıkıntıları ve sosyal risk bağlamlarından gelen gençlere nasıl eşlik edileceğine dair bütüncül bir profesyonel yaklaşımı ele almayı hedeflemektedir.

Proje kapsamında, katılımcılar sosyal bilimler (eleştirel ve toplumsal dışlanmaya yönelik yaklaşımlar), sanatsal arabuluculuk ve toplumsal sanatlar (şiir ve dans), somutlaştırma ve grup süreçleri (karşılaşma grupları, gestalt terapisi ve şiddetsiz iletişim) gibi konular hakkında bilgi sahibi olacaklardır.

Projelerden kabul alma taktikleri videomuzu izlemek için tıklayınız

Bu projede, katılımcılar travmaya duyarlı yaklaşımı, topluluk sanatı yaklaşımını, farkındalık meditasyonunu, şiddet içermeyen iletişimi, yaygın eğitim araçlarını ve eleştirel sosyal teorileri öğrenecekler ve bu konulardaki bilgileri kişisel hayatlarına uyarlama fırsatı bulacaklardır.

Proje katılımcılarına ulaşım, konaklama ve yeme içme masrafları proje kapsamında karşılanacaktır. Ayrıca projeye başvuru için tüm pasaport türlerinden başvurular kabul edilmektedir.

Bu tür eğitim kursları, katılımcılar için değerli deneyimler ve mesleki gelişim fırsatları sunabilir. Eğitim kursları, farklı kültürleri ve perspektifleri bir araya getirerek uluslararası işbirliğini teşvik eder ve katılımcıların kişisel ve mesleki becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur.

Başvuru için tıklayınız

Yurtdışında Uygun Fiyatlı İnternet Uygulaması için tıklayınız ( 3 Dolar İndirim Çeki İçerir )

İnstagram Hesabımızı Takip Etmek Projelerden Haberdar Olmak İçin Tıklayınız

Erasmus+ Projeleri İçin Tıklayınız

WhatsApp grubumuza üye olmak ve anlık bildirim almak için tıklayınız


Like it? Share with your friends!

185
185 points

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
1
win
AyberkOguzz

AyberkOguzz

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir