İrlanda 7 Günlük Erasmus+ Projesi

İrlanda 7 Günlük Erasmus+ Projesi


189
1 share, 189 points

İrlanda 7 Günlük Erasmus+ Projesi katılımcılarını arıyor ! Proje kapsamında İrlanda’da konaklama projeye ulaşım ve yemek masrafları karşılanıyor !

İrlanda 7 Günlük Erasmus+ Projesi

Yurtdışı Çıkış Harcı 3000 TL Oluyor ! Hemen tıklayınız !

📣 İrlanda Eğitim Kursu Projesi!

İrlanda’nın Cork şehrinde 15/11/2024- 22/11/2024 tarihleri arasinda 7 gün gerçeklesecek olan İrlanda Eğitim Kursu Projesi için katılımcılar aranmaktadır!

👉 AKTİVİTE AÇIKLAMASI:

Eğitim kursu müfredatı, uzman liderliğindeki en iyi uygulama paylaşımı, insan kütüphanesi oturumları, simülasyonlar, akıl oyunları, enerji vericiler, grup tartışmaları, tartışmalar, beyin fırtınası oturumları, rol oyunları, tiyatro unsurları, danışmanlık dahil olmak üzere çeşitli resmi olmayan ve resmi olmayan öğrenme metodolojilerini içerir. simülasyonlar, uzman sunumları, yerinde üniversite ziyaretleri, işbaşı eğitimi fırsatları ve konuk konuşmacı oturumları. Bu faaliyetler, uzmanlar, eğitmenler, kolaylaştırıcılar ve lojistik ekip üyelerinden oluşan 43 katılımcının öğrenme ihtiyaçlarına uyacak şekilde tasarlanacaktır. Katılımcılar, gönderen kuruluşlara bağlı gençlik liderleri ve çalışanlar arasından dikkatle seçilecektir. Kendilerinden gençlik alanında yerel, ulusal ve uluslararası düzeyde geniş deneyime sahip olmaları ve Avrupa değerlerine ilişkin güçlü bir anlayışa sahip olmaları beklenmektedir. Ek olarak, katılımcıların Erasmus+ Gençlik Projelerinde daha önce en az üç kez yer almış olmaları ve Erasmus+ Gençlik Programı girişimlerinin uygulanmasında pratik deneyime sahip olmaları gerekmektedir. Yaygın, resmi olmayan öğrenme yöntemlerini kullanma yeterliliği de esastır.

👉 KATILIMCI PROFiLi:

İdeal katılımcı profili, gençlik çalışmalarında ve liderlik rollerinde aktif olarak yer alan ve eğitim kursu sırasında edindikleri bilgileri uygulamaya ve yaymaya kararlı 18 yaş ve üstü bireyleri içermektedir. Özellikle NEET (Eğitimde, İstihdamda veya Eğitimde Olmayan) gençler arasında istihdam ve girişimcilik için yaygın eğitim alanlarında gençlikle ilgili zorlukları ele almaya hazır olduklarını göstermelidirler. İngilizce’de akıcılık, edinilen bilgileri akranlarla paylaşma isteği ve yaygınlaştırma faaliyetleri de dahil olmak üzere kurs boyunca tam katılım diğer ön koşullardır.

Proje Yeri: Cork, İrlanda
Proje Faaliyet Tarihi: 15/11/2024-22/11/2024
Son Başvuru Tarihi: 01/08/2024

Başvuru formu için tıklayınız

İrlanda 7 Günlük Erasmus+ Projesi katılımcılarını arıyor ! Proje kapsamında İrlanda’da konaklama projeye ulaşım ve yemek masrafları karşılanıyor !

Yurt dışı ücretsiz gezi rehberleri için tıklayınız

Avrupa birliği projeleri sayesinde tüm masraflarınızın karşılandığı ücretsiz projelere katılabilirsiniz. Erasmus+ projelerine katılmak için tıklayınız.

Ücretsiz duyuru kanalımız sayesinde tüm gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz ! WhatsApp duyuru kanalımıza üye olmak için tıklayın


Like it? Share with your friends!

189
1 share, 189 points

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
1
omg
win win
0
win
AyberkOguzz

AyberkOguzz

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir