Hollanda 8 Gün Erasmus+ Gençlik Değişimi


197
3 shares, 197 points

Hollanda 8 Gün Erasmus+ Gençlik Değişimi

Hollanda 8 Gün Erasmus+ Gençlik Değişimi

Chase Your Dream Erasmus+ gençlik hareketliliği etkinliği, farklı geçmişlere sahip 6 farklı program ülkesinden 36 katılımcıyı ağırlayacak. Bu etkinliğin amacı, kültürlerarası diyaloğu desteklemek ve gençlere birlikte çalışarak doğru kariyer geliştirme fırsatlarını keşfetmelerine yardımcı olmaktır.

Gençlerin kariyer seçimi, sıklıkla erken yaşlarda karşılaşılan karmaşık bir konudur. Birçoğu doğru mesleği belirlemede zorlanabilir ve bir meslek seçtikten sonra bile bu seçimin doğru olup olmadığı konusunda belirsizlik yaşayabilirler.

Projemiz, gençlerin kariyerlerinde başarı elde etmelerine yardımcı olmak için soru sorma ve bu sorulara yanıt bulma imkanı sağlamayı amaçlamaktadır. Ortak kuruluşlarımızla birlikte projemiz, gençlerin karşılaştığı bu genel soruna alternatif çözümler aramaktadır.

Projedeki ana hedefler şunlardır:

  • 36 katılımcıya farklı meslekler ve kariyer yolları hakkında kapsamlı bilgi sağlamak.
  • 36 katılımcının mevcut kariyer aşamalarını değerlendirmelerine ve güçlü ve zayıf yönlerini belirlemelerine yardımcı olmak.
  • Ortak topluluklardaki gençler arasında bilinçli kariyer kararları almayı ve kişisel gelişimi teşvik eden bir zihniyeti desteklemek.
  • 36 katılımcıya seçtikleri kariyerlerde hem kısa hem de uzun vadeli tatmini teşvik eden motivasyon stratejileri sağlamak.
  • Kariyer başarısına ulaşmada yaygın ve resmi olmayan öğrenme yöntemlerinin önemi konusunda farkındalık yaratmak.

Proje kapsamında masraflar karşılanacak ve etkinlik Hollanda’nın Eindhoven şehrinde 2-11 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecektir.

Detaylar ve başvuru için tıklayınız

Hollanda 8 Gün Erasmus+ Gençlik Değişimi


Like it? Share with your friends!

197
3 shares, 197 points

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
2
lol
omg omg
0
omg
win win
2
win
AyberkOguzz

AyberkOguzz

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir