Hollanda 20 Haftalık Gönüllülük Projesi


196
196 points

Hollanda 20 Haftalık Gönüllülük Projesi

Hollanda 20 Haftalık Gönüllülük Projesi

Bu proje olan Live-to-Be, kendi kendine yeten topluluk yaşamıyla ilgilenen genç yetişkinler için bir fırsat sunmaktadır. Aşağıdaki becerileri kullanmak ve topluluk yaşamında yeni deneyimler kazanmak isteyenler için bir öncü projedir:

  • Bahçede ve serada çalışmak: Biyodinamik ve permakültür yöntemleriyle gıda yetiştirmek ve bahçelerin ve binaların etrafındaki araziyi korumak ve geliştirmek.
  • Küçük inşaat projelerinde basit inşaat işlerine yardımcı olmak: Live-to-Be tarafından düzenlenen etkinliklerin ortak organizatörü olmak ve konuklara ev sahipliği yapmak.
  • Küçük bir toplulukta yaşamın farklı yönlerine dahil olmak: Toplulukta yaşamanın ve işleyişinin çeşitli yönlerini deneyimlemek.
  • İletişim, web sitesi, sosyal medya vb. çeşitli görevlere yardımcı olmak: Topluluk iletişimini yönetmek, web sitesini güncellemek, sosyal medya hesaplarını yönetmek ve yenilikçi topluluk yaşamını teşvik etmek.

Katılımcılar, Live-to-Be’de kendilerine ait bir karavan içinde konaklayacaklar. Karavanlar elektrik, su, basit bir mutfak, iyi bir yatak ve uygun ısıtma gibi temel olanaklara sahiptir. Ortak tesisler (tuvalet, duş, büyük ortak mutfak ve oturma odası, yiyecek deposu, çamaşır odası) ise topluluk binası olan Lightship’te bulunmaktadır.

Eğitim süresince, Live-to-Be’de çeşitli görevler için eğitim alacaksınız. ESC gönüllüleri ve daimi üyelerden oluşan bir ekip tarafından destekleneceksiniz. Bahçıvanlık, bina, etkinlik barındırma ve topluluk yaşamı gibi görevlerde yer alarak kendi kendinizi idame ettiren bir yaşam ve iletişim hakkında bilgi edineceksiniz.

Bu projede yer almak isteyen katılımcıların kendi kendini idame ettiren topluluk yaşamına ilgi duyması ve yukarıdaki görevler hakkında daha fazla bilgi edinmek istemesi önemlidir. Katılımcılar, kendi beceri ve tercihlerine göre projeye katkıda bulunacak ve eğitim ve rehberlik alacaklardır.

Başvuru için tıklayınız

Hollanda 20 Haftalık Gönüllülük Projesi

Yurtdışında Uygun Fiyatlı İnternet Uygulaması için tıklayınız ( 3 Dolar İndirim Çeki İçerir )

İnstagram Hesabımızı Takip Etmek Projelerden Haberdar Olmak İçin Tıklayınız

Erasmus+ Projeleri İçin Tıklayınız

WhatsApp grubumuza üye olmak ve anlık bildirim almak için tıklayınız


Like it? Share with your friends!

196
196 points

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
AyberkOguzz

AyberkOguzz

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir