Gezi planınızı oluşturan web sitesi : Tryp


199
199 points

Gezi planınızı oluşturan web sitesi : Tryp

Hepimiz seyahat etmeyi severiz, ancak seyahate başlamadan öncesi hep biraz zordur, çünkü düşünmemiz gereken çok şey vardır. Uçak biletinin en uygun tarihini bulmak için binbir emek veririz, bulduktan sonra internetten gezilecek yerleri araştırmaya başlarız, gezeceğimiz şehirlere ve yerlere karar verdikten sonra bu lokasyonda kalacak yer ayarlamaya çalışırız.. Bir sürü iş var anlayacağınız, ki bu saydıklarımızın hepsini site değiştirmenize gerek kalmadan ‘yurtdisibileti’ web sayfamızdan kolayca halledebilir, uçuş kampanyaları, rota önerilerinin hepsini tek tıkla bulabilirsiniz. Ama diyelim ki, aklınızda bir ülke var ve en kolay nasıl gidebileceğinizi merak ediyor ve hatta size bir rota oluşturulmasını istiyorsunuz. Hatta seyahatinizin yönünü değiştirmenize neden olabilecek caydırıcı teklifler almak istiyorsunuz. O zaman size Tryp uygulamasını tanıtalım.

Gezi planınızı oluşturan web sitesi : Tryp

Tryp, seyahat tavsiyeleri alabileceğiniz ve seyahatlerinizi yönetmenize yardımcı olan bir web sitesidir. Tryp.com’un arama motoru, binlerce uçuşa, trene, otobüse ve otele gerçek zamanlı olarak erişerek sizin için mümkün olan en iyi seyahati oluşturmak için fiyatları, konumları ve programları karşılaştırır. Bir satranç oyununda olduğu gibi, motorumuz her hamleyi dikkatli bir şekilde hesaplayacak ve nasıl daha fazlasını, daha iyiyi ve daha ucuza görebileceğinizi hesaplayacaktır. Tüm güzergahlar, ulaşım ve konaklama maliyetlerini görebileceğiniz farklı paketler halinde sunulacaktır. Seyahatinizi rezerve etmenin uçağa binmek kadar kolay olduğundan emin olarak, rezervasyon sürecinde size yardımcı olacaktır.

Gerçek zamanlı bir Tryp önerisini sizinle paylaştık:

Gezi planınızı oluşturan web sitesi : Tryp

Tryp sayesinde ulaşım ve rotalar hakkında daha az düşünüyoruz, artık daha önemli şeylere vakit ayırabiliriz. Örneğin, ‘evden çıkmadan ocağın altını kapatmış mıydık?’ Sorunsalını değerlendirmek için artık çoook daha fazla vaktimiz var.

Eğer Tryp web sitesini beğendiyseniz yorumlarda bahsetmeyi unutmayınız, iyi yolculuklar dileriz 🙂

Gezi planınızı oluşturan web sitesi : Tryp

Facebook Proje bulma ve yardımlaşma grubumuza Katılmak İçin Tıklayınız

Yurtdışında Uygun Fiyatlı İnternet Uygulaması için tıklayınız ( 3 Dolar İndirim Çeki İçerir )

İnstagram Hesabımızı Takip Etmek Projelerden Haberdar Olmak İçin Tıklayınız

Erasmus+ Projeleri İçin Tıklayınız

Telegram grubumuza üye olmak ve anlık bildirim almak için tıklayınız


Like it? Share with your friends!

199
199 points

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Beyza Vural

Beyza Vural

Bir Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir