Fransa Temmuz-Ağustos Ayı ESC Projesi


191
2 shares, 191 points
Fransa Temmuz-Ağustos Ayı ESC Projesi

Fransa Temmuz-Ağustos Ayı ESC Projesi

Temmuz-Ağustos 2023’te Strazburg, Fransa’da gerçekleştirilecek olan ESC Projesi için yeşil pasaportu ya da vizesi olan, sanatsal becerilere sahip 4 katılımcı aranıyor.

PROJE HEDEFLERİ

  • Katılımcılara kapsayıcılık ve istihdam edilebilirlik için yeni beceriler, tutumlar, bilgiler ve araçlar sağlamak.
  • Gönüllülerin sanatla, özellikle müzik ve dansla ilgili sosyo-profesyonel becerilerini geliştirmelerini sağlamak.
  • Strazburg’un “dezavantajlı” bölgelerinde yaşayan insanların dışlanması ve ötekileştirilmesi ile mücadele konusunda daha az fırsata sahip gönüllüler arasında düşünme, fikir alışverişi ve paylaşımını teşvik etmek.
  • Ötekileştirilmiş kişilerin ve çocukların kapsayıcılığı için özellikle güncellenmiş bir blog ve el ilanları şeklinde farklı farkındalık artırma araçları oluşturmak.
  • Marjinalleştirilmiş veya dışlanmış insanların topluma dahil edilmesi için çalışan yerel derneklerin iyi uygulamalarını keşfetmek.
  • Strazburg’un “dezavantajlı” bölgelerinde yaşayan marjinalleştirilmiş çocukların ve insanların topluma dahil edilmesi için öneriler ve iyileştirme alanları geliştirmek.

Proje kapsamında konaklama, ulaşım, yemek karşılanacak ve cep harçlığı verilecektir. Çalışmalarda kullanılacak ana dil Fransızca olacağı için Fransızca bilmek faydalı olacaktır.

NOT: genclikdernekleri.org websitesinde yer alan proje detaylarını okuduktan sonra aklınıza takılan bir sorunuz olursa iletisim@pigenclikdernegi.org adresine yazabilir ya da 0232 483 03 14 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Son Başvuru Tarihi: 1 Haziran 2023

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

  • www.genclikdernekleri.org sitesinde proje duyuru sayfasında yer alan Ek Dosyalar bölümünden bilgi paketini indirin ve dikkatlice okuyun.
  • İngilizce Europass CV’nizi ve Ek Dosyalar bölümünde bulunan başvuru formunu tek bir Word ya da PDF dosyası olacak şekilde birleştirin. İsteğe bağlı olarak bir motivasyon videosu çekip onun linkini de dosyaya ekleyebilirsiniz.
  • www.genclikdernekleri.org sitesinde Üye Girişi yaptıktan sonra “Pano”dan “Özgeçmiş” bölümüne projeye başvurmak için hazırladığınız dosyayı yükleyin.
  • www.genclikdernekleri.org sitesinde ilanın bulunduğu sayfaya gelip “Başvur” butonuna basın. Açılan pencerede “Kullanmak İstediğiniz Belgeyi Seçin/Yükleyin” kısmından daha önce “Pano”ya yüklediğiniz belgeyi seçin. Seçimi gerçekleştirdikten sonra aşağıdaki “Başvur” butonuna basmanız yeterli. Başarılı yazısını gördükten sonra başvurunuz gerçekleşmiş demektir.

PROJE LİNKİ İÇİN TIKLAYINIZ

Fransa Temmuz-Ağustos Ayı ESC Projesi

İnstagram Hesabımızı Takip Etmek Projelerden Haberdar Olmak İçin Tıklayınız

Erasmus+ Projeleri İçin Tıklayınız

WhatsApp grubumuza üye olmak ve anlık bildirim almak için tıklayınız


Like it? Share with your friends!

191
2 shares, 191 points

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Zülal Çoban

Zülal Çoban

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir