Fransa 7 Gün Erasmus+ Gençlik Değişimi


194
194 points

Fransa 7 Gün Erasmus+ Gençlik Değişimi

Fransa 7 Gün Erasmus+ Gençlik Değişimi

12-20 Eylül 2023 tarihleri arasında Fransa’nın Saint-Georges-d’Oléron şehrinde gerçekleştirilecek olan ‘Youth 4 Green Earth’ Erasmus+ Gençlik Değişimi Projesi için 12 katılımcı aranıyor.

Projenin hedefi, katılımcıların çevreci ve sürdürülebilir bir yaşam tarzının pratik yönleri hakkında bilgi düzeylerini artırmaktır. Bu proje, katılımcı ülkelerdeki uygulamaları karşılaştırarak ulaşım, konaklama, yemek pişirme, boş zaman etkinlikleri gibi günlük yaşamın farklı alanlarına odaklanarak sürdürülebilir yaşam tarzını yaygınlaştırmayı amaçlamaktadır.

Proje kapsamında en az 10 kısa eğitim sunularak yeşil ve sürdürülebilir yaşamın pratik yönleri ele alınacak. Ayrıca, katılımcılar için pratik bir çevrimiçi el kitabı oluşturularak konuyla ilgili ipuçları, makaleler ve kaynaklar paylaşılacaktır. Bunun yanı sıra, proje için özel bir web sitesi ve sosyal medya hesapları oluşturularak çevrimiçi el kitabı da erişilebilir hale getirilecektir.

Projenin bir diğer önemli hedefi, her katılımcı ülkede 2 yerel etkinlik düzenleyerek dersleri paylaşmaktır. Bu sayede, daha az fırsata sahip gençlere de katılım imkanı sunularak onlara yeni deneyimler kazandırmak hedeflenmektedir.

Proje detaylarını websitesinde inceledikten sonra aklınıza takılan herhangi bir konuda sorularınızı info@ankayouthngo.org adresine ‘Youth 4 Green Earth’ konusuyla iletebilirsiniz. Son başvuru tarihi 30 Haziran 2023 olarak belirlenmiştir, bu yüzden acele etmeniz önemlidir. Proje başvurusu 18-25 yaş arasındaki kişilere açıktır ve katılımcıların geçerli bir vizeye sahip olmaları gerekmektedir. Seyahatleriniz Türkiye’den başlayacak ve Türkiye’de sonlanacaktır. Proje kapsamında yemek, konaklama ve ulaşım masraflarınız karşılanacaktır.

Başvuru için tıklayınız

Fransa 7 Gün Erasmus+ Gençlik Değişimi

İnstagram Hesabımızı Takip Etmek Projelerden Haberdar Olmak İçin Tıklayınız

Erasmus+ Projeleri İçin Tıklayınız

WhatsApp grubumuza üye olmak ve anlık bildirim almak için tıklayınız


Like it? Share with your friends!

194
194 points

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
AyberkOguzz

AyberkOguzz

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir