Etiyopya Hava Yolları’ndan Turna.com’a Özel %10 Öğrenci İndirimi!


222
222 points
Etiyopya Hava Yolları'ndan Turna.com'a Özel %10 Öğrenci İndirimi!

Etiyopya Hava Yolları’ndan Turna.com’a Özel %10 Öğrenci İndirimi!

Etiyopya Hava Yolları’ndan Turna.com’a özel %10 öğrenci indirimi fırsatını kaçırma! Etiyopya Hava Yolları’nın İstanbul çıkışlı tek yön ve gidiş-dönüş ekonomi uçuşlarında, tüm destinasyonlarda geçerli öğrenci indiriminden hemen faydalan, seyahat etmenin keyfini yaşa. 

Kampanya Koşulları:

• Kampanya kapsamında sunulan %10 öğrenci indirimi; Etiyopya Hava Yolları’nın İstanbul çıkışlı tek yön ve gidiş-dönüş olmak üzere tüm destinasyonlarda, ekonomi sınıfı biletlerde geçerlidir.

• Kampanyadan faydalanmak için bilet araması yapmadan önce yolcu ve bilet sınıfı bilgileri bölümü öğrenci ve ekonomi olarak seçilmelidir.

• Kampanya kapsamında sunulan %10 öğrenci indirimi, fiyatlara otomatik olarak yansıtılmıştır. 

• Etiyopya Hava Yolları ve turna.com, kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı sona erdirme hakkına sahiptir. 

KAMPANYA İÇİN TIKLAYINIZ

Ethiopian Airlines Hakkında: 

1945 yılında kurulan Ethiopian Airlines, Etiyopya’nın bayrak taşıyıcısı olan uluslararası bir havayolu şirketidir. Kurulduğu günden beri faaliyetlerine devam eden Ethiopian Airlines, Afrika’nın en büyük hava yolu şirketlerinden biridir.

Ethiopian Airlines, 125’den fazla uluslararası ve iç hat uçuşları ile 43 ülkeye seferler düzenliyor. Şirketin merkezi Etiyopya’nın başkenti Addis Ababa’da bulunuyor. Şirket, modern ve çevre dostu 100’den fazla uçaktan oluşan büyük bir filoya sahip.

Uluslararası havacılık endüstrisinde birçok ödül kazanan Ethiopian Airlines, yolcularına keyifli bir uçuş deneyimi sunmak için özverili bir şekilde çalışıyor. Ethiopian Airlines uçuşlarında sunulan geniş koltuk aralığına sahip koltuklar, zengin yiyecek ve içecek menüsü, WiFi ve son teknoloji eğlence sistemleri ile Afrika’ya konforlu bir şekilde seyahat etmek mümkün.

Ethiopian Airlines, Afrika’da ekonomik ve sosyal kalkınmayı desteklemek için de çalışıyor. Etiyopya’da sağlık, eğitim ve çevre, turizm alanlarında birçok sosyal sorumluluk projesi yürütüyor.

Ethiopian Airlines, müşterilerine kaliteli hizmet sunmakla birlikte, Afrika’nın kalkınmasına da katkıda bulunarak, uluslararası havacılık endüstrisinde önemli bir rol oynuyor.

Yurtdışında Uygun Fiyatlı İnternet Uygulaması için tıklayınız ( 3 Dolar İndirim Çeki İçerir )

İnstagram Hesabımızı Takip Etmek Projelerden Haberdar Olmak İçin Tıklayınız

Erasmus+ Projeleri İçin Tıklayınız

WhatsApp grubumuza üye olmak ve anlık bildirim almak için tıklayınız


Like it? Share with your friends!

222
222 points

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
AyberkOguzz

AyberkOguzz

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir