Ermenistan’da 5 Gün Gençlik Değişim Projesi


201
201 points

Ermenistan’da 5 Gün Gençlik Değişim Projesi

Ermenistan’da 5 Gün Gençlik Değişim Projesi

Avrupa genelinde Covid-19 kısıtlamaları ve olağanüstü hâl durumları nedeniyle birkaç ay boyunca fırsatları daha az olan birçok genç insan hayal kırıklığına uğramaktadır. Bu durum düşük özsaygı, düşük motivasyon ve şüphecilik doğurmaktadır.

İşte bu yüzden, bugün en çok ihtiyaç duyulan şey genç sosyal girişimcileri ve gençlerin öncülük ettiği sosyal işletmeleri güçlendirmektir. Avrupa genelinde sosyal girişimciler, Covid-19 salgınının neden olduğu sosyal, halk sağlığı ve ekonomik sorunların üstesinden gelmeye yardımcı olmak için adım atmalıdır. Farklı milliyetlerden, cinsiyetlerden ve dinlerden genç Avrupalılar birbirlerini desteklemeli, sosyal girişimlere ve işletmelere öncülük etmeli ve ekonomik krizle başa çıkmak için harekete geçmelidir.

Genç toplum odaklı sosyal girişimlerin yüksek etki potansiyelinin en çok ihtiyaç duyulduğu zamanlarda kaybolmaması gerekmektedir. Bu Gençlik Değişimi, İtalya, Slovakya, Ermenistan, Gürcistan, Moldova, Çek Cumhuriyeti ve Estonya’dan 35 genç insanın sosyal girişimcilik konusunda farkındalık kazanmasını hedeflemekte olup, sosyal girişimcilik aracını nasıl kullanacakları konusunda fikir paylaşabilecekleri uluslararası bir platform oluşturmayı ve ekonomik krize gençlik yanıtlarını tartışmayı amaçlamaktadır.

INFOPACK İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Katılım ücreti 25 €.

Proje süresince katılımcıların resmi olarak temsiliyeti, partnerler arası iletişim ve geri ödeme sürecinin yürütülmesi Dijital Dönüşüm Derneği tarafından üstlenilecektir.

Ermenistan’da 5 Gün Gençlik Değişim Projesi

Yurtdışında Uygun Fiyatlı İnternet Uygulaması için tıklayınız ( 3 Dolar İndirim Çeki İçerir )

İnstagram Hesabımızı Takip Etmek Projelerden Haberdar Olmak İçin Tıklayınız

Erasmus+ Projeleri İçin Tıklayınız

WhatsApp grubumuza üye olmak ve anlık bildirim almak için tıklayınız


Like it? Share with your friends!

201
201 points

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
1
love
lol lol
1
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
AyberkOguzz

AyberkOguzz

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir