Bulgaristan’da 10 Gün Gençlik Değişim Projesi


203
203 points

Bulgaristan’da 10 Gün Gençlik Değişim Projesi

Bulgaristan’da 10 Gün Gençlik Değişim Projesi

Bu 10 günlük gençlik değişimi, 18 ile 30 yaş arasındaki gençlerin sahne sanatları yoluyla farklı iletişim becerilerini geliştirmeyi hedeflemektedir. Tiyatro, dans ve müzik gibi çeşitli sahne sanatları kullanılarak, katılımcılar kendilerini kendine güvenli ve etkili bir şekilde ifade etme yeteneği kazanacaklar.

Projelerden kabul alma taktikleri videomuzu izlemek için tıklayınız

Aktiviteler süresince katılımcılar, sözlü, sözsüz ve sesli iletişim, topluluk önünde konuşma, beden dili, aktif dinleme gibi kişisel ve profesyonel gelişimle ilgili çeşitli becerileri pratiğe dökecekler ve aynı zamanda sahne sanatları alanına dalacaklar.

Proje, pitoresk Djurovo köyünde gerçekleşecek olup katılımcılar çadırlarda konaklayacak ve açık hava etkinlikleriyle doğayla iç içe bir deneyim yaşayacaklar.

Kendinizi eşsiz bu deneyime hazır hissediyor musunuz? Eğer cevabınız evetse, aşağıdaki başvuru formunu doldurmak için sizi davet ediyoruz.

KONAKLAMA

Sizi Synergy Bulgaristan tarafından işletilen Gönüllülük ve Dinlenme Merkezi’nde ağırlayacağız. ‘The House’ olarak adlandırdığımız bu merkezi Temmuz 2022’de açtık ve burada gençlere, doğaya yakın bir ortamda el becerilerini keşfetme ve farklı kültürlerden insanlarla topluluk oluşturma fırsatı sunuyoruz.

Tesiste paylaşımlı konaklama alanları, mutfak bölümü ve çevresindeki büyük açık alan bulunmaktadır. Katılımcıların konaklayacağı alan, çadırların kurulabileceği bir kamp alanı içermektedir. Aynı zamanda çevrede bir nehir ve doğal güzellikler bulunmaktadır.

Bina ve çevresinin temizliği katılımcılar tarafından yapılacaktır.

Bu program, Avrupa Birliği Erasmus+ Programı tarafından desteklenmekte ve ortak finansman sağlanmaktadır. Konaklama, yemek ve eğitim materyalleri, Synergy Bulgaristan tarafından sağlanacaktır.

Katılımcıların kendi evlerinden Sofya’ya ve geri dönüşlerine kadar olan seyahat masrafları, Erasmus+ Mesafe Hesaplayıcısına göre belirlenen limite kadar geri ödenecektir.

Projenin bilgi paketine erişmek için tıklayınız

Başvuru yapmak için TIKLAYINIZ.

Bulgaristan’da 10 Gün Gençlik Değişim Projesi

Yurtdışında Uygun Fiyatlı İnternet Uygulaması için tıklayınız ( 3 Dolar İndirim Çeki İçerir )

İnstagram Hesabımızı Takip Etmek Projelerden Haberdar Olmak İçin Tıklayınız

Erasmus+ Projeleri İçin Tıklayınız

WhatsApp grubumuza üye olmak ve anlık bildirim almak için tıklayınız


Like it? Share with your friends!

203
203 points

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
AyberkOguzz

AyberkOguzz

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir