Bulgaristan 4 Hafta Erasmus+ Projesi

Bulgaristan 4 Hafta Erasmus+ Projesi


188
2 shares, 188 points

Bulgaristan 4 Hafta Erasmus+ Projesi, Faaliyet Tanımı nasıl olacak ? Konaklama, Ulaşım ve Yemek Düzenlemeleri nasıl olacak ? Faaliyet Sırasında Eğitim nasıl olacak ? ESC projesi Katılımcı Profili nasıl olmalı ?

Bulgaristan 4 Hafta Erasmus+ Projesi

Bulgaristan 4 Hafta Erasmus+ Projesi

Proje: Sonraki Bölüm 3.0

Proje Tarihi: 08/07/2024 – 08/08/2024

Proje Yeri: Sofia, Bulgaria

Faaliyet Tanımı nasıl olacak ?

Sonraki Bölüm, sağlıklı bir yaşam tarzını ve pozitif refahı teşvik eden sağlıklı bir ortam yaratma konsepti üzerine inşa edilmiştir (hem gönüllüler hem de yerel topluluk için) Uzun vadeli olumlu bir etki yaratırken uygulamalı açık hava etkinlikleri, topluluk oluşturmak ve sanatı keşfetmekle ilgileniyor musunuz? Bir gönüllü olarak Synergy Gönüllülük ve Öğrenme Merkezi’nde (BG) doğanın tadını çıkarma, güzel yemeklerin, güzel arkadaşlıkların ve uluslararası ortamın tadını çıkarma şansınız olacak. Merkezi inşa etmek/bahçe yapmak/boyama/iyileştirmenin yanı sıra yerel halkla bağlantı kurmak ve hobilerinizi diğer gönüllülerle paylaşmak için birçok fırsatınız olacak.

Konaklama, Ulaşım ve Yemek Düzenlemeleri nasıl olacak ?

Gönüllüler, büyük şehir dışında yaygın eğitim ve gençlik çalışmalarına alan yaratmak ve gençlerin kendilerini keşfetmelerine alan sağlamak amacıyla 2022 yılında açılan “Sinerji Evi” – Eğitim ve Dinlenme Merkezi’nde ağırlanacak. “Sinerji Evi” hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz – https://www.instagram.com/synergyhouse.bg/ Harçlık – Geçim paranız için günde 5€ alacaksınız Yiyecek – Grup için sırayla haftalık bir bütçe alacaksınız (hep birlikte yemek pişirme) Seyahat masrafları – Seyahat masraflarınız, eviniz ile Sofya arasındaki mesafeye göre karşılanacaktır.

Faaliyet Sırasında Eğitim nasıl olacak ?

Yapacağınız aktivitelerde size rehberlik edecek, size tavsiye veya tavsiyelerde bulunacak, sağlıklı bir yaşam tarzı oluşturma konusundaki deneyimlerini veya öğrenmek ve deneyimlemek için uygulamalı çalışmalar yapacak deneyimli kolaylaştırıcılarımız tarafından çalışmanız her zaman desteklenecektir. (Konaklamanız boyunca mümkün olduğunca)

ESC projesi Katılımcı Profili nasıl olmalı ?

18-30 yaş arası (04 Haziran 2024 itibarıyla 31 yaşından büyük olmayan) Şunlara hazır: – Sağlıklı bir yaşam tarzı ve kültürel mirasın korunmasını yaşamak – Uygulamalı çalışmayı deneyimlemek – Avrupa’nın her yerinden insanlarla küçük bir toplulukta yaşamak – Bağlantı kurmak ve Yerel topluluklara olumlu değişim getirmek – İnisiyatif almak ve kendileri ve başkaları için fırsatlar yaratmak – Dört hafta boyunca Bulgaristan dağlarının kırsal doğal ortamında temel koşullarla yaşamak – Farklı kültürleri paylaşmak ve destekleyici bir topluluktaki farklı insanları anlamak – Kişisel bir proje oluşturmak veya kişisel girişim

Proje Sayfası (ENG): https://youth.europa.eu/solidarity/placement/39444_en

Önemli: Bu fırsata başvurmak istiyorsanız lütfen başvuru formunu doldurun: https://forms.gle/DSnT9RXR4WYyjE6v7

Daha fazla bilgi için Bilgi Paketini okuyun: https://drive.google.com/file/d/14DGJjhmsFfS5xuVPd7u9jdGk6kCe9dKS/view?usp=drive_link

Bulgaristan 4 Hafta Erasmus+ Projesi, Faaliyet Tanımı nasıl olacak ? Konaklama, Ulaşım ve Yemek Düzenlemeleri nasıl olacak ? Faaliyet Sırasında Eğitim nasıl olacak ? ESC projesi Katılımcı Profili nasıl olmalı ?

WhatsApp duyuru kanalımıza üye olmak için tıklayın

Yurtdışında Uygun Fiyatlı İnternet Uygulaması için tıklayınız ( 3 Dolar İndirim Çeki İçerir )

İnstagram grubumuza üye olmak ve anlık bildirim almak için tıklayınız

Erasmus+ Projeleri İçin Tıklayınız


Like it? Share with your friends!

188
2 shares, 188 points

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
3
love
lol lol
1
lol
omg omg
0
omg
win win
1
win
Kevser Soytürk

Kevser Soytürk

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir