Bulgaristan 1-10 Mayıs Erasmus+ Projesi


192
1 share, 192 points
Bulgaristan 1-10 Mayıs Erasmus+ Projesi

Bulgaristan 1-10 Mayıs Erasmus+ Projesi

BAŞLAMA : 1 Mayıs 2023

BİTİŞ : 10 Mayıs 2023

My Way to Be Successful projesi, 1-10 Mayıs tarihleri arasında Bansko, Bulgaristan’da gerçekleştirilecek olan, toplam 6 farklı ülkeden 42 kişinin katılacağı bir Erasmus+ projesidir. 

Projemizin ana hedefleri şunlardır;

  1. Ana odak noktamız katılımcıların kişisel gelişimi, farkındalığı ve güçlendirilmesi olacaktır. Girişimcilik hakkında bilgi ve bilgi sağlamayı, gençlerin becerilerini geliştirmeyi, istihdamla ilgili gençlerin karşılaştığı ortak zorluklara dikkat çekmeyi, aynı zamanda girişimcilik ve girişimcilik duygusunu teşvik etmeyi ve kadınların girişimcilik dünyasına katılmasına odaklanarak gençleri güçlendirmeyi amaçlıyoruz.
  2. Günlük faaliyetler, deneyimlerden ve başarı hikayelerinden öğrenme, girişimcilerle buluşma ve genç dostu bir şekilde girişimcilik hakkında farkındalık yaratma yoluyla katılımcılar arasında girişimcilik konusunda farkındalık yaratacaktır.
  3. Katılımcılar, kendi beceri setlerine – ne bildiklerine, ne yapabileceklerine ve girişimci olmak için neler yapmaları gerektiğine – kişisel olarak odaklanabileceklerdir. Kendi ülkelerindeki akranlarının istihdam, girişimcilik ve özellikle kadın girişimcilerle ilgili zorluklarını tanıyacaklar ve bu alanda daha fazla gelişimlerini destekleyecek yeni araçlar, programlar ve kaynaklar hakkında bilgilendirileceklerdir.
  4. İnsan kütüphanesi aracılığıyla, genç kadın girişimcilerin bazıları da dahil olmak üzere genç ve kadın girişimcilerle tanışma fırsatı elde edecekler ve deneyimlerinden yararlanacaklardır. Gençlere bilgi, tavsiye, ipuçları ve püf noktaları verilecek, ilham kaynağı olacaklar ve daha da önemlisi, ağ ve yeni bağlantılar sayesinde fayda sağlayacaklardır.
  5. Ayrıca, projenin genç kızların kendilerine inanmalarını ve girişimcilik ruhu ve düşünce tarzıyla potansiyellerini açmalarını sağlayacağına inanıyoruz. Gençlik gönüllü kulübünden gelen bu ana proje girişimi ile yerel düzeyde, fikirlerinin gerçekleşebileceğine, gençlerin yerel çevrelerini değiştirmek için güçleri olduğuna, başarmak istedikleri her şeyi başarabileceklerine yönelik akranlarımıza bir örnek oluşturacağımızı düşünüyoruz

Proje infopack’ine ulaşmak için tıklayınız
Başvuru formuna erişmek için tıklayınız

Bulgaristan 1-10 Mayıs Erasmus+ Projesi

İnstagram Hesabımızı Takip Etmek Projelerden Haberdar Olmak İçin Tıklayınız

Erasmus+ Projeleri İçin Tıklayınız

Projelerden anında haberdar olmak için Telegram Hesabımız


Like it? Share with your friends!

192
1 share, 192 points

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
AyberkOguzz

AyberkOguzz

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir