Birleşik Krallık 8 Günlük Erasmus+ Eğitim Kursu


204
204 points
Birleşik Krallık 8 Günlük Erasmus+ Eğitim Kursu

Birleşik Krallık 8 Günlük Erasmus+ Eğitim Kursu Türkiye’den başvuruların kabul edildiği “Mindful Youthworker” kursu, gençlerle dikkatli ve şefkatli bir şekilde çalışmayı, güvenli ve kapsayıcı alanlar yaratmayı ve daha fazla duruş ve mevcudiyet geliştirme konusunda beceri ve bilgi kazanmayı hedefliyor.

ASHA Merkezi tarafından organize edilen ve Erasmus+ programı tarafından ortaklaşa finanse edilen “Youth, Arise! Creative Tools for Youth Workers” projesinin bir parçası olan bu kurs, toplumdaki gençler üzerinde etkili bir etki yaratacak araç ve tekniklerle yeni nesil gençlik çalışanlarını yetiştirmeyi amaçlıyor.

Proje kapsamında düzenlenecek olan Güçlendirilmiş Konuşmacı ve Dikkatli Gençlik Çalışanı eğitim kursları ise, gençleri kendi toplumlarında etkili liderler ve değişim yaratıcıları olmaları için güçlendirmeyi hedefliyor ve kişisel deneyime vurgu yapan bütüncül, eğitimsel bir modele dayalı olacak.

Kurslardan birine veya her ikisine de başvurulabilir ve son başvuru tarihi 10 Mayıs’tır. Eğitimler, 6-15 Haziran 2023 tarihlerinde Birleşik Krallık’ta gerçekleşecektir. Lütfen formda yazan 23 Nisan tarihini dikkate almayınız.

Başvuru için tıklayınız

Birleşik Krallık 8 Günlük Erasmus+ Eğitim Kursu

İnstagram Hesabımızı Takip Etmek Projelerden Haberdar Olmak İçin Tıklayınız

Erasmus+ Projeleri İçin Tıklayınız

WhatsApp grubumuza üye olmak ve anlık bildirim almak için tıklayınız


Like it? Share with your friends!

204
204 points

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
AyberkOguzz

AyberkOguzz

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir