Avusturya 7 Gün Erasmus+ Projesi


185
185 points

Avusturya 7 Gün Erasmus+ Projesi

Avusturya 7 Gün Erasmus+ Projesi
Austria, Central Europe, Central Vienna, Europe, Vienna – Austria

“Promoting Diversity and Tolerance Through Media and Information Literacy” projesi, sosyal dışlanma ve ayrımcılıkla mücadele etmek için genç çalışanları medya okuryazarlığı becerileriyle donatarak kapsayıcı büyümeyi teşvik etmeyi amaçlamaktadır. Projenin birincil hedefi, gençlik çalışanlarının yapıcı diyalogları teşvik etme ve genç bireyleri dahil etme becerilerini geliştirerek sosyal içermeyi artırmaktır.

Proje hedefleri, katılımcıların medyaya eleştirel yaklaşımlarını artırmak, sosyal dışlanma ve ayrımcılık konusundaki anlayışlarını derinleştirmek, ilgili faaliyetlerin kalitesini artırmak ve kapsayıcı toplumlar oluşturmaya gençlerin aktif katılımını teşvik etmek olarak belirlenmiştir. Aynı zamanda, Erasmus+ Programı hakkındaki bilgilerini genişletmeyi, yeni proje fikirlerini ve gelecekteki işbirliği fırsatlarını ateşlemeyi hedeflemektedir.

Proje, 18 yaşındaki ve katılımcı ülkelerde ikamet eden kişilerin katılması için uygundur. Katılımcılardan, uluslararası bir ortamda kişisel ve mesleki yeterliliklerini geliştirmeye motive olmaları ve Erasmus+ projesinde yer almak, uluslararası bir ekipte çalışmak ve deneyimlerini paylaşmak için hazırlıklı olmaları beklenmektedir.

Konaklama ve yemek masrafları Erasmus+ programı tarafından %100 karşılanacaktır. Katılımcılar, Avusturya’nın Rettenegg şehrinde konaklayacak ve burada dağlarla ve tipik Avusturya mimarisiyle çevrili bir doğal ortamda kalacaklardır. Mekan, çocuk ve gençlere yönelik olan ve geniş bir açık alan ve doğa ile çevrili olan bir tesis olup, odalarda özel tuvalet ve duş bulunmaktadır. Ortak çalışma alanları, yemek alanı, oyun odası, profesyonel mutfak ve masa oyunları köşesi gibi olanaklar da sunulmaktadır.

Detaylar ve başvuru için tıklayınız

Avusturya 7 Gün Erasmus+ Projesi

Facebook Proje bulma ve yardımlaşma grubumuza Katılmak İçin Tıklayınız

Yurtdışında Uygun Fiyatlı İnternet Uygulaması için tıklayınız ( 3 Dolar İndirim Çeki İçerir )

İnstagram Hesabımızı Takip Etmek Projelerden Haberdar Olmak İçin Tıklayınız

Erasmus+ Projeleri İçin Tıklayınız

Telegram grubumuza üye olmak ve anlık bildirim almak için tıklayınız


Like it? Share with your friends!

185
185 points

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
AyberkOguzz

AyberkOguzz

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir