Ankara 6 Günlük Erasmus+ Eğitim Kursu


192
192 points

Ankara 6 Günlük Erasmus+ Eğitim Kursu

Ankara 6 Günlük Erasmus+ Eğitim Kursu

Katılım bedeli herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Başvurular Türkiye’den de kabul edilmektedir.

Proje boyunca konaklama ve yemek masrafları, tamamı Erasmus+ hibesi tarafından karşılanacaktır. Get Rid of Your Glass Ceilings projesi, cam tavan sendromu olarak bilinen, kadınlar ve azınlıkların bir kurumda veya sektörde üst düzey pozisyonlara terfi etmelerini engelleyen görünmez engeller hakkında farkındalık yaratmayı amaçlamaktadır.

Ayrıca, bu engellerle nasıl başa çıkılacağına dair ipuçları ve stratejiler sunarak, kadınlar ve azınlıkların kariyerlerinde daha fazla ilerleme kaydetmelerine yardımcı olmayı hedefler. Cam tavan etkisi genellikle özellikle büyük işletmelerde görülen bir durumdur. Bu durumda, bir şirketin işgücü çeşitlilik gösterebilir ve kadınlarla iyi sayıda çalışana sahip olabilir; ancak üst düzey pozisyonlarda yeterince kadın veya azınlık temsilcisi görmek mümkün olmaz.

Get Rid of Your Glass Ceilings projesi, bu duruma dikkat çekerek cam tavan sendromu hakkında farkındalık yaratmayı ve kadınlar ile azınlıkların üst düzey pozisyonlara yükselmesinde karşılaşılan engelleri nasıl aşabilecekleri hakkında bilgi ve stratejiler sunmayı amaçlamaktadır.

Bu projeye katılımınızda, toplumsal cinsiyet eşitliği ile ilgili farkındalık kazanacak ve soft becerilerinizi geliştirme fırsatı elde edeceksiniz. Ayrıca, diğer katılımcı ülkelerin kültürlerini keşfetme ve farklı ülkelerden arkadaşlıklar edinme fırsatına da sahip olacaksınız. Projenin tamamlanmasıyla birlikte Youthpass sertifikası alacaksınız. Proje, 10-17 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

Başvuru için tıklayınız

Ankara 6 Günlük Erasmus+ Eğitim Kursu

YURTDIŞINDA UCUZ İNTERNET PAKETİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İnstagram Hesabımızı Takip Etmek Projelerden Haberdar Olmak İçin Tıklayınız

Erasmus+ Projeleri İçin Tıklayınız

WhatsApp grubumuza üye olmak ve anlık bildirim almak için tıklayınız


Like it? Share with your friends!

192
192 points

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
AyberkOguzz

AyberkOguzz

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir